Similar lots by type
-
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schalen, een kandelaar, een serveerbestek, tien messen, een beker en een tulpenvaasje. We voegen er vier messen met zilveren handvat aan toe.
Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre, un couvert de service, dix couteaux, une chope et un tulipier. Nous ajoutons quatre couteaux aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#38
Twaalf verzilverde art deco messenleggers in de vorm van dieren. In etui.
Douze porte-couteau art déco en métal argenté en forme d’animaux. Dans leurs étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#228
Een koffie-en theestel van verzilverd metaal in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkannetje en een suikerpot.
Garniture à café et à thé en métal argenté de style Louis XV comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait en un sucrier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#363Wiskemann
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, een plateau en vijf schalen. Allen met een schelpmotief.
Lot de métal argenté comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, un plateau et cinq plats. Toutes pièces au motif à la coquille.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#73
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.
Lot de métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, un plateau et une garniture à sel et poivre. Sauf ce dernier, les pièces sont marquées Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#357
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, theepotjes, filters, schoteltjes, enz. Overwegend Wiskemann.
Grand lot de métal argenté comprenant des plats, des théières, des filtres, des petits plats etc. En majorité par Wiskemann.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#311
Een gevarieerd lot verzilverde bestekken, o.a. gemerkt Christofle en Wiskemann. Allen in etui.
Lot varié comprenant des couverts argentés dont Christofle et Wiskemann. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#24
Lot verzilverd metaal bestaande uit een sauskom, een shaker en een beker met deksel met daarin onderzetters.
Lot de métal argenté comprenant une saucière, un shaker et un gobelet couvert avec des sous-verre dans le couvercle.No longer availableEstimate: € 10 / 20 -
#480
Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in ménagère.
Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#138
Een gevarieerd lot pennen, vulpennen, balpennen, vulpotloden en potloodhoudertjes van verguld en verzilverd metaal, cloisonné, ivoor (o.m. Parker en Hua-Long).
Lot varié de plumes, de stylos, de stylos à bille, de porte-mines en métal argenté et doré, cloisonné, ivoire (marques e.a. Parker et Hua-Long).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#655Léon CorthalsPeriod: 1877-1935
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300 / 400 -
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#658
Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.
Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#58
Een oud parasolletje van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
Petite ombrelle ancienne en bois sculpté laqué noir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 60 / 100 -
#583
Een cachepot van meerkleurig Imariporselein.
Cachepot en porcelaine polychrome d’Imari.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#684Jef Van Grieken
“Poort van het Hof van Eden” & “Portaal”. Epreuve d’artiste en de eerste genummerd 11/75.
“Porte du Paradis Terrestre” et “Portail”. Epreuve d’artiste, la première numérotée 11/75.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#231
Een vaasje van roze en kleurloos glas met een gegraveerde afbeelding van een krokus. Onderaan gemerkt met het kruis van Lotharingen.
Petit vase en verre rose et incolore; Décor gravé d’un crocus. Marque avec la crois de Lorraine sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#8
Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
Table ovale de style classique. Tablette en carreaux parquetés.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695
Een ovale mahoniehouten tafel in Victoriaanse stijl. Met verlengblad.
Table ovale en acajou de style Victoria. Avec allonge.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198
Een lot brons, bestaande uit een grote en een kleine vijzel, een kan en een wijwatervat.
Lot de bronzes comprenant un grand et un petit mortier, une cruche et un bénitier.No longer availableEstimate: € 120 / 140