‘Twee kinderen’. Een studie in potlood naar model. Getekend Jef Lambeaux.
Jef Lambeaux

‘Two children’. A pencil study from a model. Signed by Jef Lambeaux.
Dim. 17/13 cm
SKU: 1612250052.
Categories: Papier, Tekening.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #52
Estimate: € 80 / 120

  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #2
    Jan Bosschaert

    ‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.

    ‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.
    Dim. 20/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.

    Two studies of female nudes. Red chalk on canvas, signed E. Steel.
    Dim. 46/25 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #34
    Georg Hendrik Breitner

    ‘Boerenpaard op stal’, een aquarel met handtekening G. H. Breitner.

    "Farm Horse in the Stable," a watercolor bearing signature G. H. Breitner.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    ‘De citadel’, een monochrome linosnede. Getekend binnen de plaat met monogram ‘JM’.

    'The citadel', a monochromatic linocut. Signed within the plate with monogram 'JM'.
    Dim. 41/32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1977

    ‘Werkpaarden in de steenbakkerij’, houtskool op paneel. Getekend Alphonse Mora.

    "Workhorses in the brickyard", charcoal on panel. Signed by Alphonse Mora.
    Dim. 98/131 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #204
    Félix Labisse

    ‘Twee vechtende schorpioenen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 130 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'Two Fighting Scorpions', a color lithograph signed Labisse. Number 130 out of an edition of 175 copies.
    Dim. 45/60 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #137

    ‘Compositie’, inkt op papier. Draagt handtekening. Corneille, ‘60.

    'Composition', ink on paper. Signed. Corneille, '60.
    Dim. 20/14 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #12
    J. Maes

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Félix Labisse

    ‘Twee dansende bidsprinkhanen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 97 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'Two dancing praying mantises', a color lithograph by Labisse. Number 97 out of an edition of 175 copies.
    Dim. 60/45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #179

    ‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.

    'Landscape with ruin', pencil drawing. Signed F. De Braekeleer, '78.
    Dim. 22/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217
    Frans Van Immerseel

    “De Olewagen Sage”. Een set van vijf ingekaderde houtsneden, genummerd 216/250, gesigneerd buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm.

    "The Olewagen Sage." A set of five framed woodcuts, numbered 216/250, signed outside the plate, illustrating a story by Hans Grimm.
    Dim. 33/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    “Carte des environs de Paris et des fortifications avec l'indication des Foires et Fêtes patronales.” Een map met rondom bezienswaardigheden, Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Op doek verlijmd.

    "Map of the surroundings of Paris and its fortifications with the indication of Fairs and Patronal Feasts." A map showcasing local attractions by Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Mounted on canvas.
    Dim. 56 x 80.5 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #132

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek op papier. Getekend Mathieu. Met op de rug een toewijzing aan Georges Mathieu.

    'Abstract composition', mixed media on paper. Signed Mathieu. With dedication on the back to Georges Mathieu.
    Dim. 20/27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #184
    Bernard Bosschaert

    ‘Jonge vrouw met een bos bloemen’, olieverf op papier. Getekend Bosschaert B.

    'Young woman with a bunch of flowers', oil on paper. Signed Bosschaert B.
    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271
    N.V. Wed. J. Ahrend & Zoon, Amsterdam

    “Siersmeedwerk - ontworpen door P.C.Kardol”, 40 platen ontwerpen en constructiedetails.

    "Ornamental metalwork - designed by P.C. Kardol", 40 plates of designs and construction details.
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #244

    ‘De bijtoren van de Antwerpse kathedraal’, een monochrome ets. Onleesbaar getekend buiten de plaat en met monogram ‘JB’ binnen de plaat.

    'The spire of the Antwerp Cathedral', a monochrome etching. Signed illegibly outside the plate, with monogram 'JB' inside the plate.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #282
    Lodewijk Peeters

    ‘Een visser haalt de vangst binnen’, monochrome ets. Getekend Lo. Peeters. 11-25.

    ‘A fisherman brings in the catch’, monochrome etching. Signed Lo. Peeters. 11-25.
    Dim. 53/67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #269
    Mucha

    ‘Concours de composition d’art decoratif’, een lithografie naar een ontwerp door Alphonse Mucha. Niet getekend.

    ‘Concours de composition d’art decoratif’, a lithograph after a design by Alphonse Mucha. Not signed.
    Dim. 47/33 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #194
    A. Grimberg

    ‘Landschap met kerk en bloesembomen’, olieverf op paneel. Getekend A Grimberg.

    'Landscape with church and blossoming trees', oil on panel. Signed by A. Grimberg.
    Dim. 40/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239

    Een partij van acht vintage industriële drukmeters, verschillende merken en formaten. Toegevoegd een oliebusje.

    A lot of eight vintage industrial pressure gauges, various brands and sizes. Added an oil can.
    Dim. Ø 3,5 - 15 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #71
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, groen onderaan. Gemerkt P.U., gesigneerd.

    A cut crystal vase, green at the bottom. Marked P.U., signed.
    Dim. h 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een mahoniehouten schildersezel in Louis XV stijl.

    A mahogany painting easel in Louis XV style.
    Dim. h 190 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #140

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.

    An 18 kt white gold ring set with a pearl.
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #33

    Een keramisch art-nouveau vaasje met paarse bloemetjes in het reliëf. Vermoedelijk Amphora, Austria.

    A ceramic art-nouveau vase with purple flowers in relief. Presumably Amphora, Austria.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #124

    Winterlandschap. Kleurentithografie naar een werk van Savereys door Roger Hebbelinck.

    Winter landscape. Color lithograph after a work by Savereys by Roger Hebbelinck.
    Dim. 57/48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #108

    Een bronzen beeld van een Griekse krijger met schild. Op arduinen sokkel.

    A bronze statue of a Greek warrior with shield. On a pedestal of blue stone.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #249

    Een set van 2 persglazen kandelaars met vogels op de voet, gemerkt Val Saint Lambert. Toegevoegd een houten kandelaar met koperen deel.

    A set of 2 crystal candlesticks with birds on the base, marked Val Saint Lambert. Also included is a wooden candlestick with a copper part.
    Dim. h 27 cm (VSL)
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    Een gemarqueteerd mahoniehouten kistje, met vakken. Slot en slotplaat zijn manco.

    A marquetry mahogany box, with compartments. Lock and keyplate are missing.
    Dim. H 12, B 78, D 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,33 ct.

    An 18k yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.33 ct.
    Estimate: € 600 / 700

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00