#68Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.
An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.No longer availableDim. 195 x 195 x 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#185Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, bordeaux en kleurloos, gemerkt met etiket en onderaan: Val Saint Lambert en M.
#521Peill & PutzlerEen vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.
A vintage pendant lamp, cut glass with floral motifs, Peill & Putzler. Marked.No longer availableDim. h 26 x Ø 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#255Een ovale spiegel met barokke lijst van crèmekleurig hout.
An oval mirror with a baroque frame made of cream-colored wood.No longer availableDim. 74 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#465Een handgeknoopt Oosters tapijt gedecoreerd met bloemenvazen.
A hand-knotted Oriental carpet decorated with flower vases.No longer availableDim. 211 x 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een 84-delig verzilverd metalen bestek in originele cassette bestaande uit 12 grote lepels, 12 koffielepels, 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen en 12 kleine messen. Gemerkt Alpaca.
#129“Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.
#245Val Saint LambertEen lampenvoet van kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met etiket: Val Saint Lambert.
#593Een messing kapstok op driepoot.
A brass coat rack on three legs.No longer availableDim. h 174Estimate: € 40 / 60