#308
“Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 30 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#183Bosmans
“Het witte huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La maison blanche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48
Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15 / 30 -
#145
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#154J.B.V.O.
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100 / 120 -
#246Piet JacobsPeriod: °1934
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#18
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10 / 12 -
#289
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#137
Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
#124
Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#260
“Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 56 x 38 cmEstimate: € 6 / 12 -
#217
Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.
Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40 / 80