#155
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
#197
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#31Andre Cools
Un masque en plâtre polychrome. Signé. Dégât au nez.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. l: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#112Sulac (Lucien Calus)
Drie naaktstudies in pen op papier. Gesigneerd.
#147Bradex plates
Een reeks van zeven porseleinen sierbordjes met vogels.
#143
Een paar oude blaasbalgen van hout en leder. Slijtage.
Une paire de soufflets en vieux bois et en cuir. Usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/30 -
#81
“Classicistische voorstelling”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Représentation classiciste . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90Estimate: € 80/100 -
#6Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#93
“Gather ye rosebuds...”. Een lithografie naar Jennie Harbour.
Rassemblez vos boutons de rose ... . Une lithographie d'après Jennie Harbour.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#4
Trois plats différents en faïence bleue et blanche et polychrome. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#70
Een paar Italiaans aardewerken hanen. Enkele restauraties/ beschadigingen aan de staarten.
Une paire de coqs en faïence italienne. Quelques restaurations / dommages aux queues.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#79J. Vos
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du port . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150