#255Een Boheems kristallen koekjes/dekselpot.
#191Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#385Een handgeknoopt Afghaans tapijt.
#316Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.
#449IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#177Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.
A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.No longer availableDim. Hoogte 36 cmEstimate: € 1500 / 2000