#30Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
#197Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#87“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#268Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
#276Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
#5Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
#176Anna Club PlushEen pluchen kat. Gemerkt.
#289Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig decor van personages.
Une paire de vases chinois, décor de personnages polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.
Lot d'objets divers anciens, composés d'un fer à repasser en laiton avec dessous de verre et d'un chandelle, d'un moule à fromage en bois, d'une louche frisonne (?) avec sculpture et d'une poêle à frire en bois. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. H:4-16cmEstimate: € 65 / 75