Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Val Saint Lambert

Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
234
Ø 16 cm
Estimate: 2535
Catalogue #234
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #8
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.

    A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16.5 x Ø 12 cm
    Estimate: € 20 / 30

Similar lots by type

  • #23
    A. Camos, Valauris

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.

    An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #81

    Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.

    A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø21,5cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #50

    Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.

    A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 x Ø 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #185

    Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #83

    Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.

    A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #78

    Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.

    A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #259

    Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

    A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11 , diam 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #89

    Een lot antiek aardewerken tegels.

    A lot of antique ceramics tiles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #246
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #133

    Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.

    A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #199

    Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

    A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm (wijwatervat)
    Estimate: € 20 / 30
  • #182

    Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.

    A black earthenware oil lamp and a rose metal basket.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #162

    Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.

    A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 & 41cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #87

    Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.

    A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #244
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #2

    Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.

    A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #18
    Flora Plateel, Gouda

    Een Hollands Gouda handgeschilderd aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.

    A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #3
    Bay Keramik

    Een vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.

    A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 x Ø 9 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #233
    Delfts blauw Chemkefa.

    Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.

    Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #178
    May Claerhout

    Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.

    A terracotta wall sculpture, signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #235

    Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.

    Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 à 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #22

    Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.

    A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 10 / 20

Other lots in this auction

  • #67

    Een Japans porseleinen theeservies voor 12 personen bestaande uit een theekan, melk- en suikerpotje, 12 tasjes en 11 ondertasjes.

    A Japanese porcelain tea set for 12 people consisting of a teapot, sugar and creamer set, 12 cups, and 11 saucers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #10

    Een geel koperen vijzel met stamper.

    A yellow copper mortar with pestle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 12.5 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #108

    “OLV Fatima”. Een lithosteen met hierop de tekening van OLV Fatima, bijgevoegd een blanco lithosteen.

    "OLV Fatima" (Our Lady of Fatima). A lithograph stone with a drawing of OLV Fatima, accompanied by a blank lithograph stone.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 16cm & 27 x 22cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48

    Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.

    A black marble mantel clock. Approx. 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28,5 x 54cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Capodimonte

    Een decoratieve waterkan met bloemdecor. Paar gebroken en missende blaadjes.

    A decorative water jug with floral decor. Couple of broken and missing leaves.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #135

    Een oud lederen dokterstasje.

    An old leather doctor's bag.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 x l 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #102

    Een vintage tafellampje, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd.

    A vintage table lamp, Val Saint Lambert, green colored in the glass.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #47

    Een lot 21 diverse Suske & Wiske albums.

    A lot of 21 various Suske & Wiske albums.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #181

    Een houten affuit voor een klein kanonnetje.

    A wooden base for a small cannon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #63

    Een lot van 4 kaders waaronder ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Stadt Antvverpen, 1654.

    A lot of 4 frames including 'Gheboden ende uyt-gheroepen', City of Antwerp, 1654.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 43 x b 33 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #130

    Een albasten buste van een meisje.

    An alabaster bust of a girl.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #169

    Een bronskleurige buste van een kindje in kunststof met een fijn laagje koper.

    A bronze-colored bust of a child made of plastic with a fine layer of copper.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More