Similar lots by type
-
#245Een balustervaas en een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. Omstreeks 1900. De balustervaas op houten sokkel,
Un vase balustre en un pot à couvercle en porcelaine de Chine, décoration de pivoines polychromes. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 & 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#6“Jongen met hond” & “Meisje met schaap”. Twee meerkleurig porseleinen beeldjes.
Garçon avec chien et Fille avec mouton . Deux figurines en porcelaine multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#27GoldimariEen klein buikvaasje van Imari-porselein.
Un petit vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#8Gerold Porzellan, Bavaria“Putto op bok”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
Putto sur un support . Une figurine en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#277Eern paar porseleinen inktstellen, waarbij één met een enkele inktpot en één met twee inktpotjes. (Eén dekseltje manco).
Une paire d'encriers en porcelaine, l'un avec un seul encrier et l'autre avec deux encriers. (un couvercle manquant).No longer availableOnline onlyDim. b: 22 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#273Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#28Een vaasje van Limogesporselein met meerkleurig decor van bloemen en insecten.
Un petit vase en porcelaine de Limoges à décor multicolore de fleurs et d'insectes.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#29Een wierookbrander van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un brûleur d'encens en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#275Twee inktstellen, waarbij één van Brussels porselein en één van aardewerk. Het laatste met los dekseltje.
Deux sets d'encriers, un en porcelaine de Bruxelles et un en faïence. Le dernier avec couvercle séparé.No longer availableOnline onlyDim. b: 23 & 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#193Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#288Een lot van elf kaders met overwegend militaire thema’s.
Un lot de onze cadres contenant des images généralement militaires.No longer availableOnline onlyEstimate: € 55 / 65 -
#184Een paar gedeeltelijke serviezen met gouden rand, bestaande uit 10 platte borden, 9 diepe borden, 9 kleine platte borden, 9 schoteltjes, vierdelig koffiestel, een koekjestrommel en een grote kom met merk van Winterling (12 kopjes en schoteltjes met licht afwijkend decor), 5 platte borden, 5 diepe borden en 4 borrelschaaltjes met merk van Cerabel, Baudour (randschilfers).Bijgevoegd een gebakschoteltje met schep van Karlsbad, een cakestand in drie niveuas (schilfer) en een Japans zalfpotje.
Un lot de services de table partiels avec bord doré, composé de 10 assiettes plates, 9 assiettes creuses, 9 petites assiettes plates, 9 soucoupes, un service à café quatre pièces, un pot à biscuits et un grand bol avec la marque Winterling (12 tasses et soucoupes au décor légèrement différent), 5 assiettes plates, 5 assiettes creuses et 4 plateaux à bulles avec la marque Cerabel, Baudour (éclats de bord), un plat à pâtisserie avec une cuillère Karlsbad, un présentoir à gâteaux en trois niveaux (..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#115Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#138Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#279Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Een vaas Duits porselein met een bloemendecor. Schade aan de basis.
Un vase en porcelaine allemande à décor floral. Socle endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15 / 20 -
#278Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 & 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#147Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.
Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#117Een verzameling miniatuur porseleinen klompjes in diverse uitvoeringen.
Une collection de sabots miniatures en porcelaine de différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#222Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#186Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#161Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
Un batteur en porcelaine bavaroise multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#4UnterweissbachTwee groepjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
Deux groupes de biscuits blancs monochromes. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#63Een uitgestoken, wit- en zwartgepatineerd houten kunstwerkje.
Une œuvre d'art en bois sculpté, patiné blanc et noir.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#192Daum, FranceEen lange siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une longue coupe décorative de cristal incolore. Marquée.No longer availableOnline onlyDim. b: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158Hornby by MeccanoEen groot aantal oude metalen sporen met bijpassende trein met zeven wagons. Gebruikssporen.
Un grand nombre de vieilles voies métalliques avec un train correspondant à sept wagons. Signes d'utilisation.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#7“De kus”. Een groep van gegoten en zwartgepatineerd composiet naar een werk van Rodin.
Le baiser . Un groupe de composite coulé et patiné noir d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282“Liggende bacchante”. Een beeld van rood gepatineerd terracotta.
”Bacchante couchée”. Une statue en terre cuite rouge.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix. En français.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#132Een olielamp van opaline met glazen kapjes.
Une lampe à huile opaline avec des abat-jours en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#276Val Saint-LambertEen kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.
Vase en cristal avec col vert. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#145Een verzilverd metalen terrine met binnenschaal. Twee gedreven oren en een gedreven en geciseleerde dekselknop in de vorm van ee vrucht.
Une soupière en métal argenté avec coque intérieure. Deux oreilles martelées et un couvercle martelé et martelé en forme de fruit.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#169H. Arren“Pijproker met krant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 30-11-1945.
Fumeur de pipe avec papier journal . Huile sur panneau. Signé et daté 30/11/1945.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Kees Bayens“Oude lezer”. Een voorstelling, opgebouwd uit vier tegels in houten kader.
Ancien lecteur . Une représentation, composée de quatre carreaux dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#41Drie diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaanbde uit een eendje ‘sokkel gelijmd, een hondje en een vis.
Trois animaux en verre de Murano multicolore, composé d'un socle de canard collé, d'un chien et d'un poisson.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 40 / 60

