Similar lots by type
-
#89Een lot antieke geboortekaartjes, doodsprentjes en 1ste comunnie + vormsel-kaartjes, alles tussen 1850 en 1940.
A lot of antique birth announcements, death notices, First Communion, and Confirmation cards, all between 1850 and 1940. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#94Een lot oude postkaarten met justitie en gerechtsgebouwen als onderwerp. Op kaarten verlijmd.
A lot of old postcards featuring justice and courthouses as subject. Cards glued onto paper. -
#162Paul SmoldersEen kunstmap van Paul Smolders.
An art folder by Paul Smolders. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#131Paul Matthes‘Langs den Zaan’ & ‘Boschmeertje Bloemendaal’, twee monochrome etsen. Getekend P. Matthes.
‘Along the Zaan’ & ‘Small woodland pond in Bloemendaal’, two monochrome etchings. Signed P. Matthes. -
#178T. Schaekels‘Geisha’s’, een paar tekeningen in Chinese inkt. Getekend T. Schaekels ‘69 en ‘71.
'Geishas', a pair of drawings in Chinese ink. Drawn by T. Schaekels in '69 and '71. -
#86Een lot van 7 landkaarten van omstreeks WOII.
A lot of 7 maps from around WWII. -
#198“Oostende”. Een lot van 3 fotoprints op papier. Getiteld “Digue Est”, “Vue Générale” & “Les Grands Hotels”. Begin 20e eeuw. 1 lijst met glasbreuk.
"Ostend." A lot of 3 photo prints on paper. Titled "Digue Est," "Vue Générale," & "Les Grands Hotels." Early 20th century. 1 frame with broken glass. -
#260Lagye“Begijnhof.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Beguinage.” Watercolor on paper. Bears signature. -
#44Een lot oude menu’s, laat 19e en eerste helft 20ste eeuws.
A lot of vintage menus, late 19th and early 20th century. -
#179Twee 19e eeuwse modeprenten.
Two 19th-century fashion prints. -
#208“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. Broken glass. -
#245Désiré HainePeriod: 1900 - 1989‘Bretagne’. Gemengde techniek op papier, getekend en gedateerd 1962.
‘Bretagne’. Mixed media on paper, signed and dated 1962. -
#263Jack Leroy‘Le mariage’, een seriegrafie in kleuren. Getekend Jack Leroy, nr. 19 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The marriage', a color serigraphy. Signed by Jack Leroy, number 19 out of an edition of 100 copies. -
#84Een schaal met deksel uit papier-maché met Chinese draken gedecoreerd. Schade onderaan.
A papier-mâché bowl with lid decorated with Chinese dragons. Damage at the bottom. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#92Period: 1889“Collection de Chroniques Belges inédites”, correspondance du Cardinal De Granvelle 1565-1583. Een boek gedrukt in 1889.
"Collection of Unpublished Belgian Chronicles", correspondence of Cardinal De Granvelle 1565-1583. A book printed in 1889. -
#262‘Bourla’, een offset prent in kleuren van de Antwerpse schouwburg. Met een overdruk van teksten door wereldberoemde auteurs.
'Bourla', an offset print in colors of the Antwerp theater. With an overlay of texts by world-famous authors. -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#48Een lot oude aandelen waaronder: Industrielle et Pastorale Belge-Sud-Américaine, Tramways en Hongrie, Les Produits de Mayombe, La Mutualité Coloniale & IndustrielleCanal Océanique de Panama, Tramways de Buenos Ayres, La Commerciale Anversoise du Congo, .....
A lot of old stocks including: Industrielle et Pastorale Belge-Sud-Américaine, Tramways in Hungary, Les Produits de Mayombe, La Mutualité Coloniale & Industrielle, Canal Océanique de Panama, Tramways in Buenos Ayres, La Commerciale Anversoise du Congo...
Other lots in this auction
-
#168Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.
A large metal spherical vase with rivets, African work. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#255Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed. -
#133Een koperen paraplubak in de vorm van een paraplu. Eén verstevigingslatje ontbreekt.
A copper umbrella stand in the shape of an umbrella. One reinforcing strip is missing. -
#36Een antieke geelkoperen ketel.
An antique brass kettle. -
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#73Een lot van 4 stuks Aziatische beeldjes, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 4 Asian figurines, various materials in the style of jade. -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#57‘Buste van een jonge vrouw’, een houten beeld. Onderaan getekend Zinga Sylve.
'Bust of a young woman', a wooden sculpture. Signed at the bottom Zinga Sylve. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#83Een lot Chinees porseleinen borden, 4 meerkleurige en 4 blauw-witte. Enkele haarlijntjes.
A lot of Chinese porcelain plates, 4 polychrome and 4 blue and white. Some hairlines. -
#141“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone.

