#117Everaerts
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 27 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#21GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128G. Lambert
« Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#28
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#38Christaulin Aurelias Posivici
#5Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
#172
“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
#176Théo Idserda
“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 66 x 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53
#173
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60
#214
Een rechthoekige spiegel.
A rectangular mirror.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#95Roger HebbelinckPeriod: 1912-1987
"Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23x19cmEstimate: € 25 / 35 -
#16R. Brunef
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#170Roelof
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#185Jean Pellen
“Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Composition" Acrylique. Signé et daté 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 80x60 cmEstimate: € 45 / 55 -
#112
“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#47Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
#179Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'été". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#67Fr. Luyckx
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#180
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86
"Les quatre archétypes de villages chinois." Un cadre avec quatre dessins à l'encre et à l'aquarelle.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 4 x (30 x 25) 80 x 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#120
Portrait de la comtesse de Maupas, dame d'honneur de la princesse Elisabeth. Pastels sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Dim. 50 x 44 cmEstimate: € 100 / 120