Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.

Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.

Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.
Online only
Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm
SKU: 2308210267.
Category: Online Only.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #267
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #248

    “Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.

    Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #224

    Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.

    Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #98

    Een vaas van blauw glas met een geëtst en gesatineerd landschapsdecor.

    Un vase en verre bleu à décor de paysage gravé et satiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #93

    Een wassen Madonna met kind onder glazen stolp.

    Une madone en cire à l'enfant sous une cloche en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #217

    Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.

    Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #103

    Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #109

    Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.

    Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #141

    Een Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #100

    Een messingen tafelklokje onder stolp.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #94

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Beschadiging onderaan.

    Un vase en cristal incolore taillé. Non marqué. Dommage au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #102

    Een groen glazen vaas. Spaans werk.

    Un vase en verre vert. Travail espagnol.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #113

    “Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.

    Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #134

    Een wit metalen lampenvoet.

    Un pied de lampe en métal blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #104

    Lot vazen.

    Lot de vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #97

    Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.

    Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #147

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.

    Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #169

    Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.

    Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #107

    Een lot van vier verschillende vazen van Delfts aardewerk, waarvan drie dekselvazen. De laagste dekselvaas met beschadiging aan de rand.

    Un lot de quatre vases différents en faïence de Delft, dont trois vases à couvercle. Le vase à couvercle le plus bas avec des dommages sur le bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #99

    Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Gaaf.

    Un pot à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages. Intact.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #270

    Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.

    Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #167
    Boch La Louvière

    Twee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 - 32 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #131

    Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.

    Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #191

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #23

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57

    “The Perish of the North”. Een laat XIXe eeuwse gravure door Thompson naar Hayter.

    The Perish of the North.. Une gravure de la fin du 19e siècle par Thompson d'après Hayter.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 35
  • #132

    Een olielamp van opaline met glazen kapjes.

    Une lampe à huile opaline avec des abat-jours en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #8
    Lanna

    “Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.

    “Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #120
    José Olmos

    “De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #76
    Sulac (Lucien Calus)

    Veertien diverse houtsneden, gravures en pentekeningen, gesigneerd. En enkele van andere kunstenaars.

    Quatorze gravures sur bois, gravures et dessins à la plume diverses, signées. Et certaines d'autres artistes
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 70 / 80
  • #154
    Emile Nelis
    Period: 1853 - 1884

    “Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. (letsel ter hoogte van middenste boom).

    Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé (dégât à l’hauteur de l’arbre central).
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 64 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #29

    Een sierbord van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen. Omstreeks 1800. Randschade.

    Une assiette ornementale en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. Vers 1800. Bords aux éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #206

    Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.

    Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #41

    Een reclamespiegel van een Snooker- en automatenmerk.

    Un miroir publicitaire d'une marque de Snooker et de distributeurs d’automates.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #149
    Colette Cleeren
    Period: °1953

    “Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24

    “Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 44 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More