Similar lots by type
-
#84
Een gesculpteerde houten beker. Kuba, D. R. Congo.
Une tasse en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#89
Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#4
Een paar houten olifantjes. Afrikaans werk. Schade aan de slagtandjes.
Paire d’éléphants en bois. Travail africain. Dommages aux défenses.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#291Geo LefèvrePeriod: 1876 - 1953
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 24 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#111
Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275
Twee verschillende gesculpteerde houten consoles, waarbij één gedragen door een vogel.
Deux consoles différentes en bois sculpté, dont une portée par un oiseau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 33 & 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#95
Een roodgelakt Chinees houten meubelpaneeltje met uitgestoken en vergulde personages.
Un panneau de meuble chinois en bois laqué rouge avec des personnages sculptés et dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47 x 51 cmEstimate: € 15 / 20 -
#240
Een lot van zes gebeeldhouwd Afrikaans ebbenhouten beelden.
Un lot de six statues africaines en ébène sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 20 - 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#194
Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#155Ch. Heyens
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#24
Een limonadekan en een schenkkan van geslepen kleurloos kristal. De limonadekan met verzilverd metalen montuur en ijsblokjeskoker.
Un pichet à limonade et un pichet en cristal incolore taillé. Le pichet à limonade avec cadre en métal argenté et bac à glaçons.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24,5 & 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#215
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177
Een Indische tangka met scènes uit het leven van Boeddha. Gouache op zijde.
Tangka d’Inde représentant des scènes de la vie du Bouddha. Gouache sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 56 x 38 cmEstimate: € 300 / 500 -
#209
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251
Een lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften. Tintin Spécial, Albums van Spirou e.a.
Lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hébdomadaires en Français. Tintin Spécial, Albums de Spirou e.a.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#1
Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. email wijzerplaat gebarsten. Sleutel, slinger, bel en dekplaat achteraan manco.
Pendule de cheminée de style Louis XV en bronze doré. Cadran émail craquelé. Clé, pendule, cloche et couvercle arrière manquants.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#44
Twee vierkante broodbordjes van meerkleurig Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Deux assiettes à pain carrées en porcelaine de Limoge multicolore à décors d'oiseaux peints à la main et à bord doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#262
Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
Un porte-parapluie en cuivre avec un décor à motifs d'après Teniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 30 / 40 -
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#49
Een lot glazen kerstversieringen allerlei.
Lot de décorations de Noël en verre de toutes sortes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30 / 40