Similar lots by type
-
#176Anna Club Plush
Een pluchen kat. Gemerkt.
Un chat en peluche. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#277
Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.
Un lot important et varié de Lego de toutes sortes.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25/45 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#289
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80/120 -
#113Hergé - Moulinsart
lot 2 miniatuur auto’s in display, “Kuifje”, gemerkt onderaan “Hergé-Moulinsart”.
lot 2 voitures miniatures en vitrine, "Tintin", marquées en bas "Hergé-Moulinsart".No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 45/55 -
#59
Rotan gevlochten kussen/neksteun.
Oreiller/coussin tissé en rotin.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b23cm x h15cmEstimate: € 15/25 -
#271
Een gebeeldhouwd houten Christus op kruis.
Un Christ en bois sculpté sur une croix.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. h: 94 cmEstimate: € 35/50 -
#193
Een houten lijstje, versierd met fijn uitgestoken bloemen, bladeren en vruchten in reliëf.
Un cadre en bois, décoré de fleurs finement sculptées, de feuilles et de fruits en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 27 x 19,5Estimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#224Val Saint Lambert
Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#138
Een achthoekige theepot en een koffiekan van verzilverd metaal op bijpassend dienblad.
Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 45/60 -
#24Aubin PasquéPeriod: 1903-1981
“Le mariage de l’eau et du feu”. Houtsnede op papier (33 x 36 cm), gesigneerd en genummerd 11/20, “Guerrier, Crète”. Viltstift op papier (15 x 11 cm).Twee kleine schilderijtjes gedateerd 1946 en 1947. “L’affut”. Olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1950.
"Le mariage de l'eau et du feu". Gra vure sur bois sur papier (33 x 36 cm), signée et numérotée 11/20, « Guerrier, Crète ». Feutre sur papier (15 x 11 cm) Deux petits tableaux datés de 1946 et 1947. « L'affut ». Huile sur panneau, signé et daté 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/35 -
#109
Een kleine vaas van Nanking aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie Nankin. Cou mis à jour. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/30 -
#70
Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.
Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 13 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#66
Een lot varia, bestaande uit vijf pijpen, een bedevaartssouveniertje, een pillendoosje van parelmoer en twee gebedsboekjes met benen kaft.
Lot divers, composé de cinq pipes, un souvenir de pèlerinage, un pilulier en nacre et deux livres de prières avec couvertures en os.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/30 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#7
Een kruikje en een schenkkannetje van meerkleurig geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Une verseuse et une cruche en grès émaillé multicolore. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 8 & 15 cmEstimate: € 20/25 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un poisson. Un cheveu.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25 -
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
Deux groupes, un marqué de Solingen.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 19 & 26 cmEstimate: € 20/25 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45