Other lots by Keil
Similar lots by type
-
#462
L’auge de la vie”. Houtsnede. Gesigneerd, genummerd 3/50 en gedateerd 1953.
“L’Auge de la Vie”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 3/50 et datée 1953.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#582
“Intrede van de Moeder van de Franse Koning te Antwerpen en Brussel”. Twee gravures uit de XIXe eeuw.
“La Joyeuse Entrée de la Mère du Roi de France à Anvers et à Bruxelles”. Deux gravures du XIXe siècle.No longer availableDim. 24,5 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#454
“Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.
“Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#684Jef Van Grieken
“Poort van het Hof van Eden” & “Portaal”. Epreuve d’artiste en de eerste genummerd 11/75.
“Porte du Paradis Terrestre” et “Portail”. Epreuve d’artiste, la première numérotée 11/75.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#562Jan Leenknegt
“Tentoonstelling”. Ets. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat 9/25 en 1971.
“Exposition”. Eau-forte. Signée, numérotée 9/25 et datée 1971 hors planche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#564Ch. Mayer
“Johannes de Doper”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd 1972 buiten de plaat.
“Jean Baptiste”. Eau forte en couleurs. Signée et datée 1972 hors planche.No longer availableDim. 29 x 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#632Daniel Winkelmans
“O. L. Vrouwekathedraal te Antwerpen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/950.
“La Cathédrale d’Anvers”. Lithographie. Signée et numérotée 67/950.No longer availableDim. 31 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#672
Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.
Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#652
“De vlucht naar Egypte”, “Aanbidding der wijzen” en “St. Christoffel”. Drie oude gravures.
“La fuite en Egypte”. “L’adoration des Mages” et “St-Christophe”. Trois gravures anciennes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#682
“Deuxième suite de chevaux No. 21 & 22”. Twee kleurengravures naar Horace Vernet. Schade aan de kaders.
“Deuxième suite de chevaux N° 21 et 22”. Deux gravures en couleurs d’après Horace Vernet. Cadres abîmés.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#279Norbert Gouneutte
“Scheldezicht”. Ets. Gesigneerd buiten en binnen de plaat. Gedateerd 1881.
“Vue de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche et datée 1881.No longer availableDim. 9 x 27,5 cmEstimate: € 20/25 -
#639
Een reproductie van een XVIIe eeuws beschrijvend zicht op de rede van Antwerpen, uitgegeven door het Mercatorfonds.
Reproduction d’une vue d’Anvers du XVIIe siècle, éditée par la Fondation Mercator.No longer availableDim. 180 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#469
Twee ingekaderde staatsiefoto’s van Koning Albert II en Koningin Paola.
Deux photographies d’apparat du roi Albert II et la Reine Paola.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#654
Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.
Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#472
“Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.
“Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#669
Een lot grafiek, bestaande uit vierentwintig zichten op Nederlandse steden, kerken, kastelen, enz.
Lot de gravures comprenant 24 vues de villes, châteaux et églises hollandais etc.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#354R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#444Jaak Gorus
“Scheepswerker”. Een ets. Gesigneerd en als geschenk aan Jos Tilleux.
“Laboureur”. Eau-forte. Signée et dédiée à Jos Tilleux.No longer availableDim. 29 x 24,5 cmEstimate: € 20/25 -
#574Jef Van Grieken
“Mechelen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 29/50 buiten de plaat.
“Malines”. Eau forte. Signée et numérotée 29/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 78 cmEstimate: € 20/30 -
#644
“Rage against the machine. Bombtrack”. Zeefdruk.
“Rage against the machine. Bombtrack”. Sérigraphie.No longer availableDim. 86 x 60 cmEstimate: € 20/30 -
#122C. Galle
“Christus aan het kruis”. Een XVIIe eeuwse ets naar een werk van Rubens.
“Le Christ crucifié”. Eau-forte du XVIIe siècle d’après Rubens.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#649
Een ingekleurde ets met een voorstelling van Antwerpen in 1587.
Eau-forte colorée représentant la ville d’Anvers de 1587.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#722
Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.
Carte topographique de la ville d’Anvers de 1581. Gravure sur cuivre.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#739Marie SegersPeriod: 1922 - 1979
“De spinster”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
“La fileuse”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 20 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#677
Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#713
“Liggend naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd Buchin(?) 1973.
“Nu couché”. Crayon sur papier. Signé Buchin (?) et daté 1973.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#427
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Parijs, 1986.
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Paris, 1986.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#316
Een eikenhouten koffer.
Coffre en chêne.No longer availableDim. B 118 cmEstimate: € 120/200 -
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 195 x 105 cmEstimate: € 3050 -
#330
Zuil van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met guirlandes en engelenkoppen. Vlaamse barokstijl.
Colonne en chêne sculpté décorée de guirlandes et de têtes d’angelots. Style baroque flamand.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 300/400 -
#393
Hert van zamak. Art deco.
Cerf en régule. Art Déco.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#385Cartier
Een verguld stalen manicure-en toiletstel voor heren in origineel etui en doosje.
Garniture de toilette et de manucure en métal doré pour hommes. Dans son étui et sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#527
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot klokken en horloges.
Lot de douze livres concernant les pendules et les montres.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#165
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met half edelsteen.
Bague en or jaune 14 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. Bruto: 6,03 gEstimate: € 200/300 -
#361
“Mozart”. een buste van meerkleurig geglazuurd terracotta. Achteraan gesigneerd ‘Alexander’.
“Mozart”. Buste en terre cuite polychrome. Signé Alexander au verso.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#164Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Begijnhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 80/120