Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
La Contea, Bassano

Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.
Online only
Dim. h: 31 & 33 cm
SKU: 2410220157.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #157
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #106
    Anri, Italy

    “Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.

    "Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #228

    Een antiek houten spinnewiel.

    Un ancien rouet en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #290

    Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.

    Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #295

    Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.

    Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #252

    Een lot aardewerk, bestaande uit een diep bord, een kom op voet, een vaasje, twee kannetjes, een Amsterdams huisje en een Madonna.

    Une poterie ot, composée d'une assiette creuse, d'un bol sur pied, d'un vase, de deux cruches, d'une maison d'Amsterdam et d'une Madone.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #286

    Een gefineerd mahoniehouten speeltafeltje met rood vilten speelblad. Beschadigd.

    Une table de jeu en placage d'acajou avec plateau en feutre rouge. endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #213

    Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.

    Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.
    No longer available
    Online only
    Dim. 83 x 165 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #297

    Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.

    Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #227
    Camden

    Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.

    Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #285

    Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.

    Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #50
    Raymond Candries

    “Maria met slang”. Een houten beeldhouwwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 22-11-77.

    "Marie au serpent". Une sculpture en bois. Signé et daté 22/11/77 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.

    Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 73 x 35 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #199
    Goebel, germany

    “Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.

    "Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #293
    Sarreguemines

    Een reeks van drie aardewerken sierborden met humoristische scènes. Gemerkt.

    Un ensemble de trois assiettes décoratives en faïence avec des scènes humoristiques. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.

    Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 31 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #231

    Een reeks van vier ingekaderde aardewerken tegels met de vier seizoenen als thema.

    Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #194

    “Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.

    « Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #42

    “Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.

    "Caneton". Une sculpture en bois. Marqué en bas « galerie Njana Tilem ». Bali, Indonésie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #212
    Goebel, Germany

    “Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.

    "Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #234

    Een klein houten stoeltje.

    Une petite chaise en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #269

    Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.

    Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: +/- 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #289
    Royal Limoges

    Twee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.

    Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #299

    “De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.

    "La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #229

    Een klein bijzettafeltje met rond wit marmeren blad op centrale poot.

    Une petite table d'appoint avec une tablette ronde en marbre blanc sur un pied central.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #225
    Goebel

    Twee koolmeesjes en een spreeuw van porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux mésanges charbonnières et un étourneau en porcelaine. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #60

    Twee antieke indische houten beeldjes.

    Deux sculptures indiennes en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #90

    “La Fortune”. Een zamakken groep op houten sokkel. Met thermometer in de mast.

    "La Fortune". Un groupe en zamak sur un socle en bois. Avec thermomètre dans le mât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 69
  • #189
    Goebel, Germany

    “Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.

    « Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133

    Een glazenservies met gekleurde kelken. Vier modellen. Zuid-Amerika.

    Un verre serti de calices colorés. Quatre modèles. Amérique du Sud.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #3

    Een zwartgelakte metalen theepot met verguld bloemendecor. XIXe eeuw.

    Théière en métal laqué noir à décor floral doré. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #122

    Een lot bestaande uit: een paar kristallen kandelaars met lichtpunten. Vier kristallen schaaltjes met verschillende taferelen, en 12 messenleggers.

    Lot composé de : une paire de bougeoirs en cristal à points lumineux. Quatre plats en cristal avec différentes scènes, et 12 porte-couteaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 14 cm, 6,5 x 6,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #49

    Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal.

    Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 55
  • #161

    Een lot van twaalf oude blikken dozen waaronder zes blikken en één houten theebus, een koffiebus, een doos voor knäckebröd en een koekentrommel.

    Lot de douze anciennes boîtes en tôle comprenant six boîtes et une boîte à thé en bois, une boîte à café, une boîte à knäckebröd et une boîte à biscuits.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #190
    W. Gerlo

    “Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 101 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153
    Donald J. Trump Signature Collection

    Een paar manchetknopen in etui.

    Une paire de boutons de manchette dans une pochette.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More