Similar lots by type
-
#109Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois de style Louis XVI.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#238Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.
Un lot de six maisons de Delft par Bols.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#265Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#274Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.
Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.
Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (z.k.)Estimate: € 25 / 35 -
#263Een lot metalen snuisterijtjes, bestaande uit een pillendoosje met ingelegde bloemetjes, een menuhoudertje in de vorm van een garnaal, een luciferhoudertje in de vorm van een duiveltje, een fotokadertje, een kruisje met email, enz.
Lot de bibelots en métal, composé d'un pilulier avec incrustation de fleurs, un porte menu en forme de crevette, un porte allumette en forme de diable, un cadre photo, une croix en émail, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#245Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.
Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 35 / 40 -
#270Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.
Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 35,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#154Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
Un lampadaire en laiton avec verre clair.No longer availableOnline onlyDim. h: 172 cmEstimate: € 15 / 20 -
#241Een lot Aziatica met o.a. een houten Garudabeeldje, een ivoren maskertje, een Japans doosje, enz.
Un lot d’objets asiatiques dont une figurine en bois de Garuda, un masque, une boite japonaise, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#236Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.
Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#152Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#247Een reeks kleine kopjes en schoteltjes met immortelle de Saxe-decor (Copenhague). Enkele scheurtjes.
Série de petites tasses et soucoupes à décor d'immortelle de Saxe (Copenhague). Quelques cheveux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 5,5, 9 & 10 cmEstimate: € 15 / 20 -
#268Een lot bestaande uit een ingekaderd orderboekje van Honeywell uit 1947, een verzilverd truweel, naar aanleiding van de eerstesteenlegging van het Honeywellcomplex te Evere en twee eerstedagsuitgaven van een postzegel uit 1960 n.a.v. de maanlanding.
Lot composé d'un carnet de commandes en coffret de Honeywell de 1947, d'une truelle en métal argenté, à l'occasion de la pose de la première pierre du complexe Honeywell à Evere et de deux numéros du premier jour d'un timbre-poste de 1960 à l'occasion de l'alunissage.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#185Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster. Enkele kleine schilfers.
Une Vierge à l'Enfant en plâtre polychrome. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#145Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.
Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 45 -
#39“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 25 / 50 -
#231Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.
Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#104Een gedraaid notenhouten spinnenwiel met benen spaakjes.
Un rouet en noyer torsadé avec des rayons en os.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 35 / 45 -
#225Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.
Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.
Un vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#96Een lot antieke verguld bronzen onderdelen van een pendule.
Lot de pièces anciennes en bronze doré d'une pendule.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#297Twee bruin lederen reiskoffers.
Deux valises en cuir marron.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#260Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.
Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#62Donald Watson“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#48“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘33.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Monogrammée et datée '33.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#24“Dansend koppel”. Een groepje van kleurloos kristal.
Couple dansant. Un groupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#156Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
Une ancienne fer à repasser en fonte avec manche en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#212Een album met antieke postkaarten. 225 stuks.
Un album de cartes postales anciennes. 225 piècesNo longer availableOnline onlyEstimate: € 220 / 260 -
#107Een bol aardewerken vaasje met gekleurd glazuur.
Vase rond en faïence à glaçure colorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#259Een lot van zes jachtprenten.
Lot de six estampes de chasse.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 45; 18 x 20; 17 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187Louis Rylant“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.
Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 23,5 - 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30

