Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
H. J. Martin

“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
Online only
Dim. 39 x 34 cm
SKU: 2504220178.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #178
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Martin

  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207
    Jos Martin

    “Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100

Similar lots by type

  • #81

    Een zittende Thaise Boeddha van brons.

    Bouddha assis en bronze. Travail thailandais.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #200

    “Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.

    Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #141

    Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.

    Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Fez.

    “Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #236
    René De Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #162

    “Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.

    Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    “Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.

    “Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #146
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #123

    Een paar reproducties op board.

    Une paire de reproductions sur carton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 48 cm (kader)
    Estimate: € 25 / 35
  • #24
    P. Jacobs

    “Marine met vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op ezeltje.

    "Marine avec bateaux de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Sur chevalet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #124

    “Schip op sleep”. Olieverf op doek.

    "Navire en remorque". Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #131
    J. Kok

    “Winters zicht met taverne bij het ijs”. Olieverf op paneel.

    "Vue d'hiver avec taverne au bord de la rivière gelée". Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #128
    Jeanne Demaret

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #111

    “Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    "Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #256
    A. Broekaart

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #284
    Fiore

    “Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #119
    A. Polfliet

    “Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #159
    R. Delbeke

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #129

    “Portret van een oude man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'un vieil homme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #198
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #193
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #295
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #151

    “La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.

    La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 59 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #175
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    Glazen schaal. Italiaans design met slingermotief.

    Bol en verre. Design italien avec motif guirlande.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #177

    Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.

    Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #187
    Louis Rylant

    “Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163

    Een paar reproducties in een kadertje.

    Deux reproductions dans un cadre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #218
    Helmer

    Een viool en twee strijkstokken in vioolkist. Losse kam en snaren. Te herbesnaren. Slijtage.

    Un violon et deux archets dans une caisse. Avec peigne et cordes à remettre. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #109

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.

    Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10- 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #125

    Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 88 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #86

    “Een vissersboot”. Aquarel op papier.

    "Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 cm x 17 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #117

    Een maquette van een vissersboot.

    Un modèle de bateau de pêche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #113

    “Christus verschijnt aan de schipbreukelingen in nood”. Houtskool op papier. gesigneerd en gedateerd ‘27.

    "Le Christ apparaît aux naufragés en détresse." Fusain sur papier. Signé et daté '27.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #148

    Een traditioneel sieraad van een vrouwenkleed van zilver, deels verguld, en stenen van karneool. Centraal Azië - Turkmenistan.

    Ornement traditionnel d'une robe de femme en argent, partiellement doré, et pierres de cornaline. Asie centrale - Turkménistan.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More