Other lots by Martin
-
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100
Similar lots by type
-
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#53
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#131J. Kok
“Winters zicht met taverne bij het ijs”. Olieverf op paneel.
"Vue d'hiver avec taverne au bord de la rivière gelée". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 45/65 -
#123
Een paar reproducties op board.
Une paire de reproductions sur carton.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 36 x 48 cm (kader)Estimate: € 25/35 -
#124
“Schip op sleep”. Olieverf op doek.
"Navire en remorque". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#24P. Jacobs
“Marine met vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op ezeltje.
"Marine avec bateaux de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Sur chevalet.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 18 x 24 cmEstimate: € 30/50 -
#141
Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.
Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#200
“Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#198G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#193Karel Holemans
“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#81
Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Bouddha assis en bronze. Travail thailandais.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#151
“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyActive bid: 280.00 €Dim. 38 x 59 cmEstimate: € 300/500 -
#159R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#192W. Van Ryswyck
“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60/100 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#146Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#284Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#111
“Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#119A. Polfliet
“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#129
“Portret van een oude man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'un vieil homme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 31 x 25 cmEstimate: € 35/50 -
#236René De BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#189Jules EdouardPeriod: 1880-1959
“Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 10 x 17 c;Estimate: € 50/70 -
#268
Een eikenhouten Christusbeeld.
Une statue du Christ en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 cm x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#87Goldimari
Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig porselein met Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine multicolore à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 35/45 -
#171
“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30/40 -
#65
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/80 -
#137
Een messingen wandklokje achter bol glas en met koord.
Une horloge murale en laiton derrière un verre bombé et avec cordon.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 15/25 -
#85
Een kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van een pioen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt Jingdezhen Zhi (omstreeks 1970).
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune d’une pivoine. Marque sous la base Jingdezhen Zhi (vers 1970).No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 17 cmEstimate: € 40/60 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#203
Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.
Une paire de têtes de bélier en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/45 -
#67
Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie verschillende recente vazen, een schotel met deksel en een bord naar Wan Li voorbeeld.
Lot de porcelaine de Chine, composé de trois vases récents différents, d'une soucoupe avec couvercle et d'une assiette à l'exemple de Wan Li.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#95
Een alarmklok met een lamp van het merk Timeband.
Un réveil avec lampe de la marque Timeband.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 16 cm x 14 cm x 25 cmEstimate: € 40/50