#104J.H. (Jef) DielsPeriod: °1952“Stilleven met glaswerk en vogel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd. 1992.
#80Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,15 ct.
#394Gust Dierckx“Landelijk interieur.” Olieverf op doek. Gesigneerd, en gedateerd 1962.
#466Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.
#93Een wit geglazuurd aardewerken beeld van een leeuwin met prooi, art deco, niet gesigneerd.
#567Een gewei van een damhert, gemonteerd op een houten schild.
Antlers of a fallow deer mounted on a wooden shield.No longer availableDim. 60 x 53 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#386ArrbenEen set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.
A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.No longer availableDim. H 80, B 53, D 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Een tafellamp in Tiffany-stijl, glas in lood kap en bronzen delen.
#66Een gesculpteerde houten piëdestal. Indonesisch werk.
A carved wooden pedestal. Indonesian work.No longer availableDim. Hoogte 146 cmEstimate: € 100 / 150