Similar lots by type
-
#138
Een stempel met een aantal drukjes.
Un tampon avec plusieurs presses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#224
Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#193
Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.
Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 74 x 51 cmEstimate: € 30/50 -
#120
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 15/30 -
#143Schumann, Bavaria
Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#256
Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.
Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#194
Een laag gebeitst houten tafeltje.
Une table basse en bois teinté.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 33 x 54 x 72 cmEstimate: € 30/40 -
#121Goldimari
Een vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.
Un petit vase en porcelaine japonaise multicolore à décor famille-noire de faisans.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 20/30 -
#201
Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#125
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25/25 -
#152209 S Electronic Philips
Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
Une plaque tournante à entraînement automatique par courroie d'époque. État de fonctionnement, mais courroie d'entraînement et câble d'alimentation (standard universel) manquants. 1974.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 40/60 -
#124
“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.
Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/20 -
#147
Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20/30 -
#261
Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#222
Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30/40 -
#248
Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200/240 -
#195
Een klein vierkant houten bijzettafeltje.
Une petite table de bout carrée en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 43 x 32 x 35 cmEstimate: € 10/20 -
#130
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#186
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel op dienblad, twee andere dienbladen, een verzilverd metalen stolp, pollepels, een champagnekoeler, zoutvaatjes, een receptiebel,potjes, enz.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé d'un service à café et thé en quatre parties sur un plateau, deux autres plateaux, une cloche en métal argenté, des louches, un seau à champagne, des salières, une cloche de réception, des pots, etc. .No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 40/50 -
#122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de nombreux caractères. Marqué en bas. Petite fissure au centre du ventre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 50/60 -
#191
Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.
Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/50 -
#249
Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.
Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/20 -
#221
Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/50 -
#134
Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
Un porte-bouteilles en fer forgé décoré de vignes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#254
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe. = 23 dubbel gebruik
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement. = 23No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 88 cmEstimate: € 100/120 -
#83Märklin 3065 & 3069
Twee diesellocomotieven, waarbij één van de Duitse en één van de Belgische spoorwegen. Lakschade. In werkende staat.
Deux locomotives diesel, une des chemins de fer allemands et une des chemins de fer belges. Peinture endommagée. En état de marche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50/60 -
#175
“Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.
Aquarelle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#263P. Beele
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#172
Twee reproducties naar Saverys. We voegen er een ingekleurde ets van Luigini aan toe. Genummerd 151/350.
Deux reproductions d’après Saverys. Nous ajoutons une eau-forte par Luigini numérotée 151/350.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/100 -
#236Sitzendorf
Een groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#99
Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.
Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 & 42 cmEstimate: € 30/40 -
#51
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/35 -
#145
Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 60/100 -
#213
Een oude wijze van Chinees aardewerk. Baard beschadigd.
Un ancien sage chinois en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 32 cmEstimate: € 60/100 -
#67
“Staand naakt”. Een beeld van witgepatineerd composiet/steen Voet gerestaureerd.
Nu debout . Une image de composite / pierre patiné blanc. Pied restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 39.00 €Dim. h: 70 cmEstimate: € 65/75 -
#271
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50