Similar lots by type
-
#531“Geisha met trommel”. Een groepje van gesculpteerd ivoor op een ebbenhouten voetstukje.
“Geisha au tambour”. Groupe en ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#611“Ceremonie”. Een groep van van massief geëtst Japans ivoor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt met rode zegel.
“Cérémonie”. Groupe en ivoire massif gravé. Travail japonais. Socle en bois. Marque en rouge sous la base.No longer availableDim. H 13 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#175Een lot ivoren juwelen bestaande uit armbanden, halssnoeren, broches en ringen. e.a.
Lot de bijoux en ivoire comprenant e.a. des bracelets, des colliers, des broches et des bagues.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#747Een groep van gebeeldhouwd ivoor in de vorm van een Indische handelaar op olifant, staand op een platform gedragen door vier olifantenkoppen.
Groupe en ivoire sculpté représentant un marchand indien sur un éléphant, sur une base portée par quatre têtes d’éléphants. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#694Een landbouwer en een visser van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes. We voegen er een schrijfsetje met getorste ivoren handvatjes aan toe.
Paysan et pêcheur en ivoire sculpté sur socles en ivoire. Nous ajoutons une garniture à écrire aux manches en ivoire torsadé.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#633Twee okimono’s van een man en een vrouw van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt met rode zegel.
Deux okimonos d’un homme et d’une femme en ivoire massif gravé. Marque en rouge sous les bases.No longer availableDim. H 10 cmEstimate: € 420 / 440 -
#117Schemerlampje van ivoor, versierd met een hoogreliëf met dierenmotieven. Afrikaans werk.
Lampadaire en ivoire sculpté décoré d’un paysage aux animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois tourné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#511Drie kleine vrouwenhoofdjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Trois petites têtes de femme en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 16, 12 & 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#637“Reiziger”. Japanse okimono van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt.
“Voyageur”. Okimono en ivoire massif gravé. Travail japonais. Marque sous la base.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 320 / 380 -
#506Drie wijzen van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Trois sages en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#755Lot van twee poppen. Hoofdjes van porselein. De éne gemerkt Simon & Halbig/550. Halfopen mondje met vier tandjes, bruine slaapogen (wimpers ontbreken), rond 1910. De andere gemerkt CM Bergmann/ Simon & Halbig/7, halfopen mondje met vier tanden, putje in de kin, bruine slaapoogjes, omstreeks 1897.
Lot de deux poupées. Têtes en porcelaine. L’une avec la marque de Simon & Halbig/550. Bouche mi-ouverte avec quatre dents, yeux dormeurs bleus (cils manquent), vers 19210. L’autre à la marque CM Bergmann/Simon & Halbig/7, bouche mi-ouverte à quatre dents, menton à fossette, yeux dormeurs bruns, vers 1897.No longer availableDim. H. 56 & 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#672“Vrouw met draaiend hoofdje”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.
“Femme à la tête tournante”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.No longer availableDim. H. 5,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#12“Portret van een keizer van het Heilige Roomse Rijk ”. Olieverf op paneel. Naar de XVde eeuw.
“Portrait d’un empereur du Saint Empire romain germanique”. Huile sur panneau. D’après le XVe siècle.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#182Alfons Van Beurden“Stadszicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ville avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 113 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#334F. Rainberger“Vergadering bij de kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Réunion chez le cardinal”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#659“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
“Rats et tonneau de provision”. Ivoire japonais en ivoire.No longer availableDim. H.3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#801Een grote dekselvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Grande potiche en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux. Fretel en forme de chien de Pho. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#740Twee poppen met porseleinen hoofdjes.
Deux poupées aux têtes en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#431Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#618Alphonse HanneVissersfamilie. Beeld van polychroom terracotta. Gesigneerd en genummerd.
Famille de pêcheurs. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée et numérotée.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 180 / 200 -
#724Charles Mertens“Havenzicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue d’un port”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#40Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80 / 130


