#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#56
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#476
Een handgeknoopte wollen loper.
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#696
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#486
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
Carpette ronde en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 200 / 240
#714A. De Gentille
“Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#151
#210Omega Seamaster Quartz
Een herenhorloge van roestvrij staal.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#510
Een lange bontmantel van nerts. Maat 44.
#229R.H.C. Ghislain
Een herenportret van Jacques Carré naar de XVIe eeuw. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Portrait de Jacques Carré d’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#160
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met mozaïek.
Bague en or jaune 18 ct sertie de mosaïque.No longer availableDim. Bruto: 8,08 gEstimate: € 120 / 180 -
#18
#588
“De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.
“Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.No longer available -
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380 / 450 -
#12
Zes stoelen van gesculpteerd notenhout en gedreven leder in renaissancestijl.
#387
Een oude doos met haakwerk. Omstreeks 1900.
Ancienne boîte contant de l’ouvrage. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 35