#436NaïnRond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#9Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#456MoriEen Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#146HoseinabadEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#535Een Oosters zijden bidkleed.
#26Een handgeknoopt wollen tapijt.
#696Een handgeknoopte wollen loper.
#256Een handgeknoopt zijden tapijt.
#536Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#476Een handgeknoopte wollen loper.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#566Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
Carpette Goum en soie. Noué main.No longer availableDim. 135 x 79 cmEstimate: € 200 / 300
#533Twee Engelse bowls of koersballen van hout, afgewerkt met ivoor.
#50Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. Bruto: 9,42 gEstimate: € 250 / 350 -
#471Grote kom van Chinees porselein met een famille rose versiering. Met apocrief keizerlijk merk op de basis.
Grand bol en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque impériale apocryphe sur la base.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#392“Zeiljachten aan de kade”. Gesigneerd.
“Voiliers à la rade”. Signé.No longer availableDim. 40 x 30,5cmEstimate: € 30 / 50 -
#376GrundigEen gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
#203Henri De Braekeleer“Oude dame op trap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieille dame sur un escalier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250 / 350 -
#74Nora Verheyden“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 32 / 40 -
#765Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
#408Drie diverse hoornvazen van blauw en wit aardewerk. Delft, XVIIIde eeuw. Twee met schilfers en één met beschadiging.
Trois cornes en faïence bleue et blanche. Delft, XVIIIe siècle. Deux éclats et un dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 25