Similar lots by type
-
#201Jäger, Eisenberg
Een serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.
Un service en porcelaine allemande à décor saxon, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1Goebel, Germany
“Kievit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Vanneau. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#502
Twee paar rechthoekige porseleinen menuhouders, twee met een naïeve voorstelling van een pannenkoekenbakker, de twee andere met een bloemenguirlande . Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus rectangulaires en porcelaine, deux avec une représentation naïve d'un boulanger de crêpes, les deux autres avec une guirlande florale. Vers 1900.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#473
Een paar grote schotels van Imari-porselein met decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Une paire de grands plats en porcelaine Imari à décor de fleurs et de paysages. Marqué en bas. Epoque Meiji.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200/250 -
#598
Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#503
Een kraagvaas van Imariporselein met decor van personages in uitsparingen in een achtergrond van pioenen en vlinders. XIXe eeuw. Met oude Franse verkoopssticker op de onderkant.
Vase à col en porcelaine Imari à personnages en découpes sur fond de pivoines et papillons. XIXème siècle. Avec ancien autocollant de vente français sur le fond.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 300/500 -
#497
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan de Keizerlijke hofhouding in cartouches, omgeven door bloesems, perziken en vogels. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore représentant des scènes de la cour impériale dans des cartouches, entourés de fleurs, de pêchers et d'oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#159
Een groot Russisch kerkicoon met beeltenis van twee apostelen(?). XIXe eeuw.
Une grande icône d'église russe représentant deux apôtres (?). XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#513
Een vaas van Chinees porselein met een decor van kinderen aan een pruimenboom en met hertenkoppen als handvatten. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine à décor d'enfants sur un prunier et avec des têtes de cerf en guise d'anses. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#567
Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#541
Een cilindrische paraplubak van Japans porselein met een blauw-wit decor van concubines in een tuin. Tijdperk Meiji, omstreeks 1900.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc de concubines dans un jardin. Epoque Meiji, vers 1900.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 85/100 -
#630
Een siervaas van meerkleurig en verguld Frans porselein met handvatten in de vorm van zwanenhalzen. Bijgevoegd een Chinees gemberpotje op messingen voet. (gerestaureerd).
Un vase décoratif en porcelaine française multicolore et dorée avec des anses en col de cygne. Inclus est un pot de gingembre chinois sur une base en laiton. (restauré).No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 70/90 -
#623
Een lange gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor van hanen. Zonder deksel.
Un long pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de coqs de la famille rose. Sans couvercle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#191
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#410Lladro
“Geisha met bloesem”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha à la fleur. Une figurine en porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 50/80 -
#203
“Napoleon” & “Generaal”. Een paar beeldjes van meerkleurig Frans porselein. Napoleon hersteld aan het hoofd.
Napoléon & Général. Une paire de figurines en porcelaine française multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#360
“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40/60 -
#34
Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een opengewerkte sierterrine met reliëfdecor (zonder deksel), een vaas met zilveren voet (gerestaureerd), twee lampenvoeten en een cilindervormige dekselpot. Handgeschilderde decors. Eind XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Bruxelles et de France, comprenant une soupière ornementale ajourée à décor en relief (sans couvercle), un vase à base d'argent (restauré), deux pieds de lampe et une jarre cylindrique à couvercle. décors peints. Fin XIXe siècle .No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80/120 -
#483
Een grote balustervaas van Chinees porselein met famille-rosedecor van diverse personages aan de keizerlijke hofhouding in cartouches op achtergrond van bloemen en dieren op zwarte fond. Met hardhouten sokkel.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de divers personnages de la cour impériale dans des cartouches sur fond de fleurs et d'animaux sur fond noir. Avec socle en bois dur.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 150/250 -
#494
Een paar porseleinen menuhouders, roze tot karmijnrood gekleurd en in rococostijl versierd met rocailles, rozen en een jongen en een meisje met dienbladen. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en porcelaine, de couleur rose à pourpre et décorés dans le style rococo avec des perles de rocaille, des roses et un garçon et une fille avec des plateaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 100/150 -
#547Sitzendorf
“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120/140 -
#487
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#635Porcelaine Atelier du Tabalou
Een zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#161
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#303
Vijf boeken. Michel Seuphor. “Abstracte Schilderkunst”. Arcade 1963. A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. Mercatorfonds 1967. P. Haesaerts-R. Marijnissen. “L’Art Flamand d’Ensor à Permeke”. Mercatorfonds 1970. F.-C. Legrand. “Léon Spilliaert”. Ed. Lannoo 1981. E. Langui. “Frits Van den Berghe 1883-1939”. Mercatorfonds 1968.
Cinq livres. Michel Seuphor. Peinture abstraite. Arcade 1963. AM Hammacher. Le monde d'Henry Van de Velde. Fonds Mercator 1967. P. Haesaerts-R. Marijnissen. L ' Art Flamand d'Ensor à Permeke. Fonds Mercator 1970. F.-C. Legrand. Léon Spilliaert. Ed. Lannoo 1981. E. Langui. Frits Van den Berghe 1883-1939. Fonds Mercator 1968.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#472
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Vue de la ville. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 180/240 -
#340
Vijf Congolese doeken en patchworks, waarvan twee lange panden (290 x 60 en 214 x 64 cm) versierd met schelpjes.
Cinq tissus et patchworks congolais, dont deux longs panneaux (290 x 60 et 214 x 64 cm) décorés de coquillages.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#629
“Stilleven met pijp”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Nature morte à la pipe. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 42 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#180
Een handgemaakte 18 K geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en in cabochon geslepen kleurstenen.
Broche faite à la main en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de pierres de couleur taillées en cabuchon.No longer availableDim. 20 gEstimate: € 800/900 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927
“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#420
Een lot van veertien beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele geïnspireerd op de reeks van M.I. Hummel.
Un lot de quatorze figurines en biscuit multicolores, dont certaines sont inspirées de la série M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#705
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#219V. De Vos
“Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.
Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75/100 -
#562Val Saint Lambert
Een conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 85/95 -
#517
“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#620
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een kleine console met lampje, een beeldje van Don Quichotte, een graanmaat en de basis van een XVIIIe eeuws kruisbeeld.
Un lot de gravures, composé d'une petite console avec lampe, une statuette de Don Quichotte, une mesure à grain et la base d'un crucifix du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100