#103Kort zwaard. Lederen schede met koper beslag.
Sabre court et son fourreau renforcé de cuivre.No longer availableDim. L: 71,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#722Ponson & Cie. BruxellesEen oude sabel met lederen schede.
#117Een oud vuursteengeweer. XIXe eeuw. Slijtage.
Fusil à silex ancien. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 120 / 180
#371Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de deux petits diamants et saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 850 / 950 -
#116Een sobere eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad.
#90Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een munt. Queen Victoria 1871. Engelse pond 22 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de pièce. Queen Victoria 1871. Livre Sterling 22 ct.No longer availableDim. 25,89 gEstimate: € 700 / 900 -
#208Otto PetriPeriod: 1860 - 1942“De waterdraagster”. Een groep van donker en goudgepatineerd pijpaarde. Gesigneerd en met atelierstempel.
“La porteuse d’eau”. Sculpture en terre de pipe à patine foncée et or. Signée et avec cachet d’atelier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#729“Onvoltooid”. Potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd. Glas gebroken links onderaan.
“Inachevé”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre cassé.No longer availableDim. 66 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#541Een voorraaddoos van roodgelakt hout met een chinoiseriedecor.
Boîte à provision en bois laqué rouge à décor de chinoiseries.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#646Een verlengbare eikenhouten tafel.
Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60