Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#596
Een eikenhouten tinkast met onderaan drie deuren.
Un vaisselier à trois portes dans la partie de dessous.No longer availableDim. h: 198 cmEstimate: € 200 / 240 -
#464Auguste Deménil
Reeks van drie gravures met plantkundige voorstellingen.
Suite de trois gravures représentant des plantes.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351
Een 128-delig bestekgarnituur van verzilverd metaal in ménagère. Eén koffielepel en een dessertvork manco.
Couvert 128 pièces en métal argenté dans une ménagère. Une cuillère à café et une fourchette à désert manquent.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#792Bochara
Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.
Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.No longer availableDim. 96 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200 / 300 -
#269Van den Broeck DriesPeriod: 1923 - 1995
Een paar dorpszichten op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1978 & 1973.
Deux vues de village sur papier. Signées et datées 1978 & 1973.No longer availableDim. 21 x 14 & 21 x 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#796
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Un couloir d’Orient en laine noué main. Usagé.No longer availableDim. 287 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#623
Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.
Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#733Veux Paris
Een lot van vijf porseleinen vazen gedecoreerd met bloemen, met vergulde accenten.
Lot de cinq vases en porcelaine à décor de fleurs et aux accent dorés.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#83
“De theedrinkers”. Een groep van meerkleurig porselein. Niet gemerkt.
“Les buveurs de thé”. Groupe en porcelaine polychrome. Sans marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 2,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#166
Een klein Napoléon III “entre-deux” meubel van deels zwartgelakt en gefineerd notenhout met een lade en een deur, versierd met porseleinen plaquettes met classicistische decors op kobaltblauwe achtergrond. De deur geflankeerd door twee uitgestoken zuilen.
Meuble d’entre deux Napoléon III partiellement laquée noire et en noyer ouvrant à un tiroir et une porte, décorée de plaquettes en porcelaine à décors classiques en blanc sur bleu cobalt. La porte flanquée de deux colonnettes finement sculptées.No longer availableDim. 111 x 94 x 48 cmEstimate: € 1000 / 1500