Other lots in this auction
-
#121
Een lot porselein bestaande uit een vaasje gedecoreerd met vogels, een schoteltje met groene vogels en planten in het decor en een meerkleurig juwelenpotje.
Lot de porcelaine composé d'un vase à décor d'oiseaux, d'une soucoupe à décor d'oiseaux verts et végétaux et d'un pot à bijoux multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 4,5 - 13 cmEstimate: € 20 / 25 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#2
Een balustervormige geglazuurd aardewerken lampenvoet met getorste ribben.
Pied de lampe en faïence vernissée de forme balustre à côtes torsadées.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216
Een witmetalen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en métal blanc à huit bras de lumière.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#139
“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#53
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#258Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. 34 albums uit de rode reeks. Ongekleurde exemplaren (14), oude uitgaven (eerste uitgave: nrs 15, 24, 29, 31) in slechte staat, enkele ontbrekende covers.. Tweekleurige exemplaren (16), meestal eerste uitgaven, slijtage. Vierkleurige exemplaren, (4) oude uitgaven, redelijke staat. Ed. Standaard UItgeverij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#79
Drie potjes van Belgisch aardewerk (één onderaan gemerkt).
Trois pots en poterie belge (dont un marqué en bas).No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23, 13 en 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169Capodimonte
Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#248V. Guffens
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120