Similar lots by type
-
#167
“Muzikanten”. Een jardinière van biscuit en een windhond met jongetje van porselein. Letsel aan pink van de muzikant en drie vingertjes van jongetje.
“Musiciens”. Jardinière en biscuit et un lévrier avec petit garçon en porcelaine. Une petite doigt manque du musicien et trois doigts manquent du petit garçon.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 25 x 24 en 16 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#193
Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#384
“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 47 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#61
Een groene aardewerken vaas met een decor van takken en spelende kinderen.
Vase en faïence verte à décor de branches et d’enfants jouant.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 37 x 34 cmEstimate: € 50/80 -
#86
Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/120 -
#368
Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 & 40 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#272Frans RosPeriod: 1883-1968
“Interieur van de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur de l’église Saint-Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#92Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995
“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 28 x 57 cmEstimate: € 30/50 -
#253
Een ruitvormige porseleinen terrine met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders en met handvatten in de vorm van barokke dolfijnen.
Une terrine en porcelaine à motif de losanges et décor polychrome de fleurs, oiseaux et papillons. Les manches en forme de dauphins baroques.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 22 x 41 cmEstimate: € 50/80 -
#293
Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 36 cmEstimate: € 50/70 -
#5
Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 44 x 56 cmEstimate: € 50/80 -
#379Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#163
Twee porseleinen bordjes, waarbij het kleine Chinees, met een blauw-wit landschapsdecor, het andere Japans, met een floraal decor. Het eerste met een haarscheur en schilver. Beide XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une petite chinoise, avec un décor de paysage bleu et blanc, l’autre assiette est japonaise, avec un décor floral. L’assiette chinoise comporte un cheveu et un écla.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 16 & 20 cmEstimate: € 30/50 -
#340
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Vase en faïence polychrome belge.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#178
“Liggende bacchante”. Een beeld van rood gepatineerd terracotta.
”Bacchante couchée”. Une statue en terre cuite rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 24 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#359Leopoldo Berthelemy Santa MariaPeriod: 1887 - 1970
“Koeien bij een boerenkar”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Vaches et char”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 33 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een paar borden met een rivierlandschap als decor. Handgeschilderd en gemerkt achteraan.
Une paire d’assiettes, décor fluvial. Peints à la main et marque au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20/30 -
#268
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 60/100