#279Max (?)
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme." Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#127
Schaaltje Boheems, glas en blauw.
#37
Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
#158
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#155Victor Gilsoul
“De Spaanse Brug te Brugge”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 26/30.
"Le Pont d'Espagne à Bruges". Gravure. Signée et numérotée 26/30.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 298 cmEstimate: € 20/25 -
#195
Een houten Garuda. Schade aan één neus.
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
#220Prim Fullá
“Koppel onder straatlantaarn” & “Jonge vrouw in jurk”, lot 2 schilderijen op doek, mixed media, gesigneerd.
"Couple sous réverbère" & "Jeune femme en robe", lot de 2 peintures sur toile, techniques mixtes, signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h54cm x b45cmEstimate: € 25/35 -
#15
Vier porseleinen beeldjes met elegante figuren en een jager. Saksische merken.
#223
Een groot lot oude ansicht-/ postkaarten allerlei.
#202Kaiser
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15/25