Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.

Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.
Online only
Dim. 17 x 23 & 11 x 15 cm
SKU: 0104190163.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #163
Estimate: € 40 / 50

  • #326
    Paul Delaroche
    Period: 1797-1856

    ”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.
    Online only
    Dim. 84 x 101 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #243
    L. Cuvelier

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #296
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #305

    Online only
    Dim. 20 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #303
    Ute Resch

    “Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #279
    Mamree

    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #245
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #258

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #248
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 75 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #304

    Online only
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #298
    L. Baguet

    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #297

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #254
    Henri De Grève

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #213
    J. Peeters

    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #299
    Y. Dereume

    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #255
    I. Renier

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #242
    A. Van den Dries

    “Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199
    Lei Tomsin

    “Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    Online only
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #306

    Online only
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #302

    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #185
    H. Alti

    “Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.
    Online only
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50

  • #32
    Boch La Louvière

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    Online only
    Dim. H.17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #205
    Zupo

    “Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.
    Online only
    Dim. 13 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een messingen melkkan.

    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #259

    “Pauw op een tak”. Een tekening op zijde. Chinees werk.

    Online only
    Dim. 35 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #142

    Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.

    Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #151
    W. Farynhor

    “Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #90

    Online only
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #276

    Een gepolychromeerd houten boegbeeld.

    Online only
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #135

    Een lot varia, bestaande uit een groot aantal verzilverd metalen voorwerpen, een op elektriciteit gemonteerde olielamp van opaalglas en een gipsen Mariabeeldje.

    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #12
    Beloutj

    Een Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine.
    Online only
    Dim. 92 x 136 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244
    Peter Bolfs

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 76 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00