#306Diane BijlDrie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.
Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas. -
'Farmhouse'. Monochrome etching, signed in plate; JPV, 1938. -
A varied lot of photos and postcards related to World War I. -
#36Een antieke geelkoperen ketel.
An antique brass kettle. -
#232‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#116Een paar traditionele toeristische Griekse poppetjes.
A pair of traditional tourist Greek dolls. -
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses. -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed.