#122Een decanter van tin en kristal.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#132Een zuiltje van gedraaid zwart hout. Omstreeks 1900.
A small column made of twisted black wood. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 111 cmEstimate: € 20 / 30 -
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#185Een Oosterse kelim van wol. Handgeweven.
An Oriental wool kilim. Handwoven.No longer availableOnline onlyDim. 168 x 113 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112BergenEen polychroom art-deco vaas, gemerkt Bergen en genummerd 814/2.
A polychrome Art Deco vase, marked Bergen and numbered 814/2.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#43Een metalen doos met +/- 2,1 kg oude Europese en niet-Europese munten.
#262Negen verschillende zilveren kettingen met twee hangers. 925 en 835‰.
Nine different silver chains with two pendants. 925 and 835‰.No longer availableOnline onlyDim. 30 gEstimate: € 30 / 50 -
#142Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 76 cmEstimate: € 30 / 50