#193Roco 46286
Drie 6-assige gesloten coilwagens van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 60/90 -
#62Kadee 4001 & 4002
Twee Amerikaanse 40’ gesloten goederenwagons voor spoortype HO, waarbij één van Chicago, Indianapolis & LouisVille (Monon) en de andere van Akron, Canton & Youngstown. Beide in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/25 -
#240Walthers 932-5755
Een Russel spoorsneeuwploeg voor spoortype HO als bouwpakket. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#189Roco 43522
Een diesellocomotief type BR V 200 van de Deutsche Bundesbahn voor spoortype HO. In originele doos. Eén koplampje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#121Märklin 3032
Een tenderlocomotief BR 81 voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 50/80 -
#185Roco 4154
Een diesellocomotief type BR 290 van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/40 -
#60Inter Mountain Railway Company 40505-04; 40505-05; 40508-03 & 40909-12
Drie gekoelde fruitwagons, waarbij twee van de Western Fruit Express en één van de Fruit Growers Express. We voegen er een goederenwagon van Frisco aan toe. Als bouwpakketten. Allen in originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#228Tichy Train Group 4010; 4022 & 4025
“120 ton steam wrecking crane” (X2); “Boom car” & “Tank car 60” dome”. Vier modelbouwkits op schaal HO. Compleet en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#166Roco 04126 F
Een stoomlocomotief met tender van de Franse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/100 -
#120Lima 309072
Drie hopperwagons van de Zuid-Afrikaanse spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/40 -
#32Atlas 7066
Een GP38 Diesellocomotief van Penn Central voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 35/45 -
#244Walthers Cornerstone series 933-3021
“Northern Light & Power. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos. Inhoud licht beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30