#231Bo BearPeriod: 1997‘Boot Leg’, een gelimiteerde verzamelbeer ontworpen door Stacey Lee Terry voor Bo Baer Designs UK. Nr. 42 uit een oplage van 100 exemplaren.
'Boot Leg', a limited edition collectible bear designed by Stacey Lee Terry for Bo Baer Designs UK. Number 42 out of an edition of 100 copies.No longer availableDim. Hoogte 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#494Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Trekpaarden in de haven’, olieverf op paneel. Getekend; Jordaens.
#522Germaine BrusPeriod: °1915“Conversatie op straat” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘72.
"Conversation on the Street" Oil on canvas. Signed. Dated '72.No longer availableDim. 50 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een gevarieerd lot bestaande uit een zilveren buideltje gemerkt A925 (helft van slotje manco) en een zilveren/verzilverde suikertang gemerkt 5PM.
#12Rémy De PillecijnPeriod: 1920-1985‘Mannenportret’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Men's portrait', oil on panel. Signed; Remy de Pillecijn.No longer availableDim. 40/30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.
#511‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.
#360Een zilveren ring 925 ‰ bezet met één briljantje in goud gezet.
#536Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen.
A set of 4 wooden wheelback Windsor chairs.No longer availableDim. H 90, B 44, D 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#285Een grote antieke koperen kruik.
A large antique copper jug.No longer availableDim. Hoogte 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316Een Chinees kastje, groen met een decor van figuren en bloemen.
A Chinese cabinet, green with a decoration of figures and flowers.No longer availableDim. 84 x 51 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Een diepe schotel van meerkleurig geglazuurd oosters aardewerk.
A deep dish of multicolored glazed oriental pottery.No longer availableDim. Hoogte 14, Ø 35 cmEstimate: € 120 / 150