Other lots in this auction
-
#36The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#30Nao & Casades
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cm -
#39The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#32
Een lot van zes handgemaakte clowntjes van meerkleurig glas. We voegen er een kristallen clowntje aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 6 cm -
#46The Leonardo Collection
“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 24 cm -
#48The Leonardo Collection
“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#15Gilde Clowns - Comedy Collection
“Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5,5 & 10 cm -
#29NAO by Lladro
“Clown met paraplu”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cm -
#6Gilde Clowns - Comedy Collection
“Clown met verjaardagstaart”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cm -
#61Goebel, Germany
“Lukas”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#34The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26,5 cm -
#35The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26 cm