#31
“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#11Gilde Clowns - Comedy Collection
“De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 cm -
#54
Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16, 18 & 20 cm -
#19Gilde Clowns - Comedy Collection
“De zoetekauw”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 20/40 -
#69
“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘C. Rol’.
Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#15Gilde Clowns - Comedy Collection
“Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5,5 & 10 cm -
#34The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26,5 cm -
#51R R Collection
Twee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#37The Leonardo Collection
“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32,5 cm -
#7Gilde Clowns - Comedy Collection
“Zittende gitaarspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#45The Leonardo Collection
“Circus Clown”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#53
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. h: 36 cm