#73Een korte pijp met een kop van bruyère in de vorm van een man met baard.
#95Twee porseleinen pijpenkoppen, de ene versierd met een naakt in een landschap getiteld “im Paradis”, de andere met vrijmetselaarssymbolen in een reliëfkrans van eikenloof.
Two porcelain pipe bowls, one decorated with a nude in a landscape titled "im Paradis", the other with Masonic symbols in a relief wreath of oak leaves.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#27Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een Pruisische soldaat. Korte amberen steel.
A sculpted Meerschaum pipe in the shape of a Prussian soldier. Short amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31Een pijp met pijpenkop van pijpaarde in de vorm van “La Duchesse de Brabant”, Marie-Henriette. Gemerkt en “Paris”.
A pipe with pipe bowl made of pipe clay in the shape of "La Duchesse de Brabant", Marie-Henriette. Marked and "Paris".No longer availableOnline onlyDim. L. 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Een pijpenkopje genre Jacob in de vorm van een man met lange baard van gevernist pijpaarde.
#103Twee porseleinen pijpenkoppen met vochtsluis. De éne met een decor van een hertenjacht, de andere kobaltblauw met een vergulde bloementuil in reliëf. Beide met metalen deksel.
#67Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een man met baard en tulband.
A short pipe with a large meerschaum head in the shape of a man with a beard and a turban.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#90Stummel met grote porseleinen pijpenkop en vochtsluis, versierd met een meisje bij een waterpomp in een landschap, getiteld Gute Nachricht. Steel en mondstuk van berkenhout en hoorn. Metalen deksel.
Stummel with large porcelain pipe bowl and moisture lock, decorated with a girl at a water pump in a landscape, titled Gute Nachricht. Stem and mouthpiece made of birch wood and horn. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#152Vijf diverse pijpen van pijpaarde. Eén gemerkt met label van Goedewagen, één van Scouflaire.
#82Een pijp met kop van gebeeldhouwd bruyère in de vorm van Albert I. Hoornen steel.
A pipe with a carved briar head in the shape of Albert I. Horn handle.No longer availableOnline onlyDim. L. 11 cmEstimate: € 50 / 70 -
#10Een pijpenmannetje genre Barbizon van gebeeldhouwd hout. De steel verdwijnt in het lichaam, een benen pijpenreiniger in de linkerhand. Einde XIXde eeuw, mogelijk Saint-Claude.
A pipe man genre Barbizon of carved wood. The handle disappears into the body, a bone pipe cleaner in the left hand. End of the XIXth century, possibly Saint-Claude.No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 80 / 100