Similar lots by type
-
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#9
Een handgeschilderd damesportret, pastel op papier.
Portrait de femme peint à la main, pastel sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 10 x 8 cmEstimate: € 35/50 -
#226René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#62Donald Watson
“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 21 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#262P. Pons
“Kerkzicht”. Een litho(?). Gesigneerd.
Vue de l'église. Une lithographie (?). Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 39 cmEstimate: € 30/35 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#65
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#224
Drie werken op papier:- Leo Lauryssens - “Kortrijk”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.- Spitaels - “Stadszicht”. Pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1988.- F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Een gravure. Gesigneerd en gedateerd 1986
Trois œuvres sur papier : - Leo Lauryssens - « Courtrai ». Dessin sur papier. Signé et daté 1958. - Spitaels - « Vue de ville ». Dessin à la plume. Signé et daté 1988. - F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Une gravure. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 11,5 x 14,5; 24,5 x 15,5 & 28 x 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#264Freddy Reynaert
“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 44 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#102
“Compositie”. Een collage met gouache. Draagt handtekening.
Composition . Un collage à la gouache. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 33 x 45 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#57E. W. v. d. Groenendaal
“Stilleven met wijn en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vin et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#105Theo Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?
Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux paysages forestiers”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 31 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#197
Een lot kant-, haak- en borduurwerk.
Lot de dentelles, crochet et broderie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#88Staffordshire
Een paar Staffordshire honden uit aardewerk. Eén met barst aan de staart.
Une paire de chiens Pottery Staffordshire. Un avec une fissure dans la queue.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#145
Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.
Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/45 -
#229
Een reeks van vier decoratieve reproducties met voorstellingen van de seizoenen. In notenhouten kadertjes.
Série de quatre reproductions décoratives représentant les saisons. Dans des cadres en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 27,5x 22 cm (kader)Estimate: € 40/50 -
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#87
Een paar meerkleurige Chinees porseleinen gemberpotten. met een decor van personages aan de hofhouding. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise multicolore. Décorés de personnages de la cour. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#141
Een oude slee, twee paar oude ijsschaatsen en een paar oude skilatten.
Un vieux traîneau, deux paires de vieux patins à glace et une paire de vieux skis.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 90 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#203
Een lot aziatica, bestaande uit een terracotta theepotje, een Hotei van imitatie-ivoor, een zeshoekig porseleinen bakje, een meerkleurige penseelkoker met perzikendecor, een wijze van wit porselein en een meerkleurig Japans beeldje van een houthakker.
Ensemble asiatique composé d'une théière en terre cuite, d'un Hotei enimitation ivoire, d'un bol hexagonal en porcelaine, d'un étui à pinceaux multicolore décor pêche, d'une sauge en porcelaine blanche et d'une figurine de bûcheron japonais multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8 - 23 cmEstimate: € 30/40 -
#64
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#92
Een driedelig klokstel van grijs marmer en albast, versierd met bronzen vogeltjes.
Garniture de cheminée en marbre gris et albâtre décorée d’oiseaux en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 22 & 15 cmEstimate: € 120/200