Other lots by Capodimonte
-
#549Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251CapodimonteEen set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.
A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#533Groot sierbord van Imari porselein.
Large decorative plate of Imari porcelain.No longer availableDim. Ø 38Estimate: € 40 / 60 -
#425Een handgeknoot Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 208/136 cmEstimate: € 75 / 100 -
#291Een dienblad met spiegel en verguld metalen galerij, evenals een klein schaaltje van geslepen kristal met verguld metalen voetje.
A tray with mirror and gilded metal gallery, as well as a small dish of cut crystal with a gilded metal base.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#100Actua GenèveEen 18 kt geelgouden horloge met bruin lederen gedragen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with a brown leather worn wristband.No longer availableDim. Bruto: 45,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#399S. Van Gastel“Paradijsvogels”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels.
"Paradise birds". Oil on canvas. Signed. Small damages.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Een paar antieke bronzen penkandelaars.
A pair of antique bronze candlesticks.No longer availableDim. Hoogte 24 cmEstimate: € 70 / 100 -
#471Een koffie-en theeservies van Sheffield plate. Koffie-en theepot, suiker-en melkpot en dienblad (onderaan gemerkt. We voegen er twaalf art deco ontbijtmessen aan toe met zilveren heften.
A coffee and tea set in Sheffield plate. Coffee and tea pot, sugar and milk pot, and tray (marked at the bottom). Included are twelve art deco breakfast knives with silver handles.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#217Drie oude hoedenvormen, waarvan 1 op voet.
Three old hat forms, one of which is on a stand.No longer availableDim. Hoogte 29 cmEstimate: € 50 / 75 -
#421Afrikaans beeld op gevlochten schaal met schelpen en horens.
African statue on woven tray with shells and horns.No longer availableDim. Hoogte 40, Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.
No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#152Een oude geslepen spiegel in vergulde lijst met floraal gedecoreerde kroon. Lichte beschadigingen.
An old cut mirror in a gilded frame with florally decorated crown. Slight damages.No longer availableDim. 100 x 58 cmEstimate: € 70 / 90 -
#229‘Drinkebroers’. Olieverf op paneel, naar Brueghel. Niet getekend.
'Drinkers'. Oil on panel, after Brueghel. Not signed.No longer availableDim. 30/42 cmEstimate: € 40 / 60

