“Twee putti op een wip”. Groep van monochroom wit zachte pasta. Onderaan gemerkt.
Capodimonte

"Two putti on a seesaw". Group in monochrome white soft paste. Marked at the bottom.
Dim. L.43 cm
SKU: 2705250123.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #123
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Capodimonte

  • #549
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #533

    Groot sierbord van Imari porselein.

    Large decorative plate of Imari porcelain.
    Dim. Ø 38
    Estimate: € 40 / 60
  • #425

    Een handgeknoot Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian rug.
    Dim. 208/136 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #291

    Een dienblad met spiegel en verguld metalen galerij, evenals een klein schaaltje van geslepen kristal met verguld metalen voetje.

    A tray with mirror and gilded metal gallery, as well as a small dish of cut crystal with a gilded metal base.
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #100
    Actua Genève

    Een 18 kt geelgouden horloge met bruin lederen gedragen polsband.

    An 18 kt yellow gold watch with a brown leather worn wristband.
    Dim. Bruto: 45,58 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #399
    S. Van Gastel

    “Paradijsvogels”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels.

    "Paradise birds". Oil on canvas. Signed. Small damages.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Een paar antieke bronzen penkandelaars.

    A pair of antique bronze candlesticks.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #471

    Een koffie-en theeservies van Sheffield plate. Koffie-en theepot, suiker-en melkpot en dienblad (onderaan gemerkt. We voegen er twaalf art deco ontbijtmessen aan toe met zilveren heften.

    A coffee and tea set in Sheffield plate. Coffee and tea pot, sugar and milk pot, and tray (marked at the bottom). Included are twelve art deco breakfast knives with silver handles.
    Estimate: € 100 / 120
  • #217

    Drie oude hoedenvormen, waarvan 1 op voet.

    Three old hat forms, one of which is on a stand.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #421

    Afrikaans beeld op gevlochten schaal met schelpen en horens.

    African statue on woven tray with shells and horns.
    Dim. Hoogte 40, Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #480

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.

    Dim. 3 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #152

    Een oude geslepen spiegel in vergulde lijst met floraal gedecoreerde kroon. Lichte beschadigingen.

    An old cut mirror in a gilded frame with florally decorated crown. Slight damages.
    Dim. 100 x 58 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #229

    ‘Drinkebroers’. Olieverf op paneel, naar Brueghel. Niet getekend.

    'Drinkers'. Oil on panel, after Brueghel. Not signed.
    Dim. 30/42 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00