#15Een lot van 12 verschillende porseleinen schotels. Diverse afkomsten, XIXe en XXe eeuw.
A lot of 12 different porcelain dishes. Various origins, XIXth and XXth centuries.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#101Een paar kunstbronzen kandelaars.
#140Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#289Een kristallen karaf met 6 glazen met betrekking tot de vrijmetselarij, allen gegraveerd.
A crystal decanter with 6 glasses relating to Freemasonry, all engraved.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Een lot van 5 religieuze ornamenten uit metaal.
A lot of 5 religious ornaments made of metal.No longer availableOnline onlyDim. 20Estimate: € 25 / 50 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
#97Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#39Een lot van Afrikaans houten snijwerk bestaande uit 2 kommen en 2 gesculpteerde kistjes.
A lot of African wooden carvings consisting of 2 bowls and 2 sculpted boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35