#101Een paar kunstbronzen kandelaars.
#68A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
An earthenware jardiniere 14 x 34 cm and an ashtray 18 cm. Marked "A. Dubois."No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#173LimogesEen porceleinen asbak van Limoges met beschilderd decor en vergulde rand en elementen.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roos metalen mand.
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#80Een vintage kristalglazen parfum flesje met groen in de massa. Schilferschade aan de bodem.
A vintage crystal perfume bottle with green in the glass. Flake damage to the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 20,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
#61MuranoEen lot van 2 glazen asbakken, waarvan 1 Murano gekleurd en 1 onleesbaar gemerkt.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#44Een lot van 2 vintage roze en lichtpaars gekleurde glaspasta schalen.
A lot of 2 vintage pink and light purple colored glass paste bowls.No longer availableOnline onlyDim. H 15 cmEstimate: € 20 / 30