#77Een paar koperen kandelaars, onderaan gemerkt.
A pair of brass candlesticks, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 21,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Capo di MonteEen lot van 3 Capo di Monte beelden in resin.
A lot of 3 Capo di Monte resin sculptures.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#5Een houten speldoos met backgammon en dammen.
A wooden game box with backgammon and checkers.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 31 x 38cmEstimate: € 15 / 30 -
#51LimogesEen lot van 2 porseleinen terrines, waarvan soep terrine lepel manco. Onderaan gemerkt Limoges.
#82C. Tharaud Limoges FranceEen lot van 2 Limoges stukken, bestaande uit een biscuit buste gemerkt C. Tharaud, van een jonge dame en een dekselpotje met vergulde details.
#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
#101Een paar kunstbronzen kandelaars.
#54Les CordesEen fantasiehalssnoer met witte steentjes. Model ‘Jeri’.
#241Een eikenhouten bijzettafeltje met 1 lade.
An oak side table with 1 drawer.No longer availableOnline onlyDim. 67 x 81 x 60cmEstimate: € 20 / 30 -
#107Een houten bijzettafeltje met ovalen blad.
A wooden side table with an oval top.No longer availableOnline onlyDim. 64cmEstimate: € 10 / 20 -
#282JacobEen pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en benen mondstuk.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.