#185Een houten kistje in boekvorm, gesigneerd Daem M.
#261Een koffiepot, theepot en suikerpot van tin. We voegen er een kaarsenhouder en een inktpot van glas met tinnen stop en een borrelglaasje aan toe.
A coffee pot, teapot, and sugar pot made of pewter. We are adding a glass candle holder and an inkwell with a pewter stopper, as well as a shot glass.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
#127Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#196Een lot van 3 Portugees porseleinen, handbeschilderde cache-pots.
A set of 3 Portuguese porcelain, hand-painted cache pots.No longer availableOnline onlyEstimate: € 75 / 125 -
#83Boheems KristalEen Art Deco kristallen karaf, gemerkt Boheme.
An Art Deco crystal decanter, marked Bohemian.No longer availableOnline onlyDim. 18cmEstimate: € 35 / 70 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#183Een vintage versterker/receiver, Kenwood, model KR-2400, werking onbekend.
A vintage amplifier/receiver, Kenwood, model KR-2400, unknown functionality.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 45 x 35 cmEstimate: € 10 / 15 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
#96PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
Three porcelain figurines, two of which form a pair.No longer availableOnline onlyDim. H: 22-26 cmEstimate: € 40 / 60