#58Les CordesEen fantasiehalssnoer van kobaltblauw.
A fantasy necklace of cobalt blue.No longer availableOnline onlyDim. l 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een Art Deco koperen sierbord met organisch gegraveerde details.
An Art Deco copper decorative plate with organic engraved details.No longer availableOnline onlyDim. Ø27cmEstimate: € 45 / 90 -
#156Een houten opbergkistje met koperen elementen in de vorm van een boek.
A wooden storage box with copper elements in the shape of a book.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 21cmEstimate: € 20 / 30 -
#163OXOEen lot vintage amberkleurig glazen OXO bouillon flesjes.
A lot of vintage amber-colored glass OXO broth bottles.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 15 / 30 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#49Chick Bill Tibet“De avonturen van Chick Bill” door Tibet. Een lot van 15 strips, diverse titels en uitgaven.
"The Adventures of Chick Bill" by Tibet. A lot of 15 comic books, various titles and editions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#143Een marmeren plaquette met profiel portret in het reliëf. Barst in kadrage onderaan.
A marble plaque with a profile portrait in relief. Crack in the framing at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17cmEstimate: € 50 / 75