#419
“Tsaar te paard”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrameerd TM en gedateerd 11-42.
#297
Een Duitse WOI Stahlhelm. Bodemvondst.
#399
#28
Een lot van 2 houten wandelstokken waarvan 1 met verzilverde kop.
#41J Hicks London
Een antieke barometer met houten omkasting. Gemerkt in de wijzerplaat.
An antique barometer with a wooden casing. Marked on the dial.No longer availableDim. 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#406
Een handgeknoopte siertenten band. Turkmenistan.
#181Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Herderin met geit”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, gesigneerd E. Picault.
"Shepherdess with Goat", a bronze sculpture on marble base, signed E. Picault.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 500 / 700 -
#328
Een uit metaal gegoten Art Deco tafelmiddenstuk met kristallen schaal.
#38Val Saint Lambert
Een bruidskelk in kristal van Val Saint Lambert, blauw in de massa gekleurd.
#636
Een ladekastje in marqueterie met 3 laden.
#44Jan BosschaertPeriod: 1957 -
Een lot van 2 grafische werken met erotisch onderwerp, gesigneerd buiten de plaat door Jan Bosschaert en genummerd 15/50 en 9/100.
#448
Een Japans porseleinen vaas met figuratief decor en foo dogs, als tafellamp.
A Japanese porcelain vase with figurative decor and foo dogs, converted into a table lamp.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 90