Two rectangular tin serving trays, various sizes. Grey lacquered. Upstanding and openwork edges with four legs.
Dim. 10 x 49 + 10 x 43 cm
SKU: 2708240043.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #43
Estimate: € 80 / 100

  • #184

    “Canadian Olympic Coins 1976”. Een lot van 28 zilveren 5- en 10 dollar munten in een verzamelkoffertje.

    "Canadian Olympic Coins 1976". A lot of 28 silver 5- and 10 dollar coins in a collector's case.
    Dim. 940 gram 999‰
    Estimate: € 600 / 800
  • #506

    Een klein handgeknoopt tapijt, overwegend blauw met dierlijke motieven.

    A small hand-knotted rug, predominantly blue with animal motifs.
    Dim. 155 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #141

    "Panther". A sculpture in dark patinated bronze inspired by a work of René Paris.
    Dim. 22 x 46 x 23 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #58
    Val Saint Lambert

    A cut crystal Val Saint Lambert vase with red in the mass. Small chip damage to the side.
    Dim. 21 x Ø15cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een lot van 13 oude blikken dozen uit de eerste helft van de vorige eeuw waaronder: China thee, Marie Thumas, Farine Remy, Oud Antwerpen, Tjoklat, het koningshuis e.a..

    A lot of 13 old tin boxes from the first half of the last century including: China tea, Marie Thumas, Farine Remy, Oud Antwerpen, Tjoklat, the royal family, and others.
    Dim. h 30.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #477

    Een vintage design Hollywood Regency tafellamp met kristalglas, vergulde voet en gestoffeerde kap.

    A vintage design Hollywood Regency table lamp with crystal glass, gilded base, and upholstered shade.
    Dim. 75,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #490

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct

    Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.
    Dim. 7 g
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #41
    J Hicks London

    Een antieke barometer met houten omkasting. Gemerkt in de wijzerplaat.

    An antique barometer with a wooden casing. Marked on the dial.
    Dim. 86 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #507

    Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.

    A pair of small cloisonné saucers with wooden bases.
    Dim. Ø 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #109

    “Zeilbootjes op het water”. Een aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, naar “Carl Fredrik Hill”.

    "Sailboats on the water". A watercolor on paper. Signed at the bottom, after "Carl Fredrik Hill".
    Dim. 11,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00