#292Georges Tahon“De Accordeonspeler”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso getiteld en gesigneerd.
#6Een ovalen kastje in marqueterie en koperen details.
#229Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#691Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
Holm SorensenEen handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.
#456Een handgeknoopt tapijt in aardetinten.
#390Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.
#105Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.
#191Een metalen Cabasset Italiaanse Helm (16de eeuw).
#611“Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.
#552“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#267“Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten gesculpteerd beeld.
"Maria with child." A polychrome wooden carved sculpture.No longer availableDim. 66,5cmEstimate: € 100 / 150