Other lots in this auction
-
#489Een oud 42-delig glasservies met geslepen bloemmotief bestaande uit een karaf, 6 champagneglazen, 6 champagnefluten, 6 waterglazen, 6 rode wijnglazen, 5 witte wijnglazen, 6 borrelglaasjes en 6 cognacglazen.
An antique 42-piece glassware set with cut flower motif including a decanter, 6 champagne glasses, 6 champagne flutes, 6 water glasses, 6 red wine glasses, 5 white wine glasses, 6 shot glasses, and 6 cognac glasses.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Een wit porseleinen tafelmiddenstuk met mand, versierd met vergulde randen. Frankrijk, 19e eeuw.
A white porcelain table centerpiece with basket, decorated with gilded borders. France, 19th century.No longer availableDim. 28 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een vintage porseleinen beeld van 2 flamingo’s, Tay, Italy.
A vintage porcelain sculpture of 2 flamingos, Tay, Italy.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.No longer availableDim. 110 x 180 cmEstimate: € 250 / 350 -
#114“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 92 cmEstimate: € 150 / 250 -
#505SaroukEen handgeknoopt tapijt met overwegende rode en blauwe kleuren.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 236 x 242 cmEstimate: € 200 / 220 -
#431Bing & GrondahlEen lot van 8 vintage Deens porseleinen sierborden in doos. Gemerkt Bing & Grondahl.
A lot of 8 vintage Danish porcelain decorative plates in box. Marked Bing & Grondahl.No longer availableDim. Ø 20,5 - 27,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct
Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1500 / 2000 -
#291Een bronzen juwelendoosje met landschap afbeeldingen waaronder: Balmoral Castle, Abbotsford, Stirling Castle, Old tower and churches Dundee, Auld Brig O Doon, Ayr.
A bronze jewelry box with landscape images including: Balmoral Castle, Abbotsford, Stirling Castle, Old tower and churches Dundee, Auld Brig O Doon, Ayr.No longer availableDim. 8 x 1,5 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139Staf BeertenPeriod: 1930-2019“Bloemstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#659Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.No longer availableDim. h 15 x Ø 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#721Liebig ChromosVier Liebig-chromo-albums waaronder enkele 19e eeuwse sets.
Four Liebig chromo albums including some 19th-century sets.No longer availableEstimate: € 80 / 120

