Other lots in this auction
-
#184“Canadian Olympic Coins 1976”. Een lot van 28 zilveren 5- en 10 dollar munten in een verzamelkoffertje.
"Canadian Olympic Coins 1976". A lot of 28 silver 5- and 10 dollar coins in a collector's case.No longer availableDim. 940 gram 999‰Estimate: € 600 / 800 -
#506Een klein handgeknoopt tapijt, overwegend blauw met dierlijke motieven.
A small hand-knotted rug, predominantly blue with animal motifs.No longer availableDim. 155 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#141“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
"Panther". A sculpture in dark patinated bronze inspired by a work of René Paris.No longer availableDim. 22 x 46 x 23 cmEstimate: € 300 / 400 -
#58Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
A cut crystal Val Saint Lambert vase with red in the mass. Small chip damage to the side.No longer availableDim. 21 x Ø15cmEstimate: € 80 / 120 -
#358Een lot van 13 oude blikken dozen uit de eerste helft van de vorige eeuw waaronder: China thee, Marie Thumas, Farine Remy, Oud Antwerpen, Tjoklat, het koningshuis e.a..
A lot of 13 old tin boxes from the first half of the last century including: China tea, Marie Thumas, Farine Remy, Oud Antwerpen, Tjoklat, the royal family, and others.No longer availableDim. h 30.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#587Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.
Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#477Een vintage design Hollywood Regency tafellamp met kristalglas, vergulde voet en gestoffeerde kap.
A vintage design Hollywood Regency table lamp with crystal glass, gilded base, and upholstered shade.No longer availableDim. 75,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct
Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1500 / 2000 -
#41J Hicks LondonEen antieke barometer met houten omkasting. Gemerkt in de wijzerplaat.
An antique barometer with a wooden casing. Marked on the dial.No longer availableDim. 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#507Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
A pair of small cloisonné saucers with wooden bases.No longer availableDim. Ø 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#109“Zeilbootjes op het water”. Een aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, naar “Carl Fredrik Hill”.
"Sailboats on the water". A watercolor on paper. Signed at the bottom, after "Carl Fredrik Hill".No longer availableDim. 11,5 x 16,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#581Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.
A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.No longer availableDim. h 45 x Ø 27 cmEstimate: € 100 / 150

