Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee rechthoekige plaatijzeren dienbladen, verschillende maten. Grijsgelakt. Opstaande en opengewerkte randen en vier pootjes.

Twee rechthoekige plaatijzeren dienbladen, verschillende maten. Grijsgelakt. Opstaande en opengewerkte randen en vier pootjes.

Two rectangular tin serving trays, various sizes. Grey lacquered. Upstanding and openwork edges with four legs.
Dim. 10 x 49 + 10 x 43 cm
SKU: 2708240043.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #43
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #489

    Een oud 42-delig glasservies met geslepen bloemmotief bestaande uit een karaf, 6 champagneglazen, 6 champagnefluten, 6 waterglazen, 6 rode wijnglazen, 5 witte wijnglazen, 6 borrelglaasjes en 6 cognacglazen.

    An antique 42-piece glassware set with cut flower motif including a decanter, 6 champagne glasses, 6 champagne flutes, 6 water glasses, 6 red wine glasses, 5 white wine glasses, 6 shot glasses, and 6 cognac glasses.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    Een wit porseleinen tafelmiddenstuk met mand, versierd met vergulde randen. Frankrijk, 19e eeuw.

    A white porcelain table centerpiece with basket, decorated with gilded borders. France, 19th century.
    No longer available
    Dim. 28 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    Een vintage porseleinen beeld van 2 flamingo’s, Tay, Italy.

    A vintage porcelain sculpture of 2 flamingos, Tay, Italy.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #539

    Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.

    An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
    No longer available
    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #114

    “Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #505
    Sarouk

    Een handgeknoopt tapijt met overwegende rode en blauwe kleuren.

    A hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 236 x 242 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #431
    Bing & Grondahl

    Een lot van 8 vintage Deens porseleinen sierborden in doos. Gemerkt Bing & Grondahl.

    A lot of 8 vintage Danish porcelain decorative plates in box. Marked Bing & Grondahl.
    No longer available
    Dim. Ø 20,5 - 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #490

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct

    Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #291

    Een bronzen juwelendoosje met landschap afbeeldingen waaronder: Balmoral Castle, Abbotsford, Stirling Castle, Old tower and churches Dundee, Auld Brig O Doon, Ayr.

    A bronze jewelry box with landscape images including: Balmoral Castle, Abbotsford, Stirling Castle, Old tower and churches Dundee, Auld Brig O Doon, Ayr.
    No longer available
    Dim. 8 x 1,5 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139
    Staf Beerten
    Period: 1930-2019

    “Bloemstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #659

    Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.

    A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.
    No longer available
    Dim. h 15 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #721
    Liebig Chromos

    Vier Liebig-chromo-albums waaronder enkele 19e eeuwse sets.

    Four Liebig chromo albums including some 19th-century sets.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More