#138Een kleine aardewerken cachepot met bloemdecor.
#213Klassiek bijzettafeltje met gespikkeld marmeren blad, 1 lade.
No longer availableOnline onlyDim. H 67, B 69, D 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#147Een houten backgammon speelkist met vilten bekleding binnenin. Aanwezig twee lederen dobbelpotjes en 2x 19 “Checkers”.
A wooden backgammon game box with felt lining inside. Includes two leather dice cups and 2 sets of 19" checkers.No longer availableOnline onlyDim. 40.5/40.5 H 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177Een langwerpig blauw en wit schaaltje onderaan gemerkt Ilford Victoria Blue, evenals een kleine gemberpot met Delfts decor, onderaan gemerkt Regina, Holland (barst op de buik, schilfer aan het deksel).
A rectangular blue and white dish marked Ilford Victoria Blue at the bottom, as well as a small ginger jar with Delft decoration, marked Regina, Holland at the bottom (crack on the body, chip on the lid).No longer availableOnline onlyDim. L. 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#169BronicroEen koperen plantenbakje.
#59Delfts blauwEen 3-delig kaststel in Delfts blauw aardewerk bestaande uit 3 vazen waarvan één dekselvaas. Schilferschade en haarlijnscheurtje.
A 3-piece cabinet set in Delft blue earthenware consisting of 3 vases, one of which is a lidded vase. Flake damage and hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#120Een 13-delig gevarieerd lot koper en verzilverd metaal bestaande uit 4 potjes, 4 bekers, een bord, een eierdopje, een schildpad, een notenkraker en een miniatuur theepotje in cloisonné.
A 13-piece mixed lot of copper and silver-plated metal consisting of 4 pots, 4 cups, a plate, an egg cup, a turtle, a nutcracker, and a miniature cloisonné teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 10 / 20 -
Set of 2 slate objects decorated with animal figures. Signed L2 and Vonig.No longer availableOnline onlyDim. 27/45 cmEstimate: € 20 / 30