• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Twee reproducties.
P. Klee

Twee reproducties.

Deux reproductions.
Online only
Dim. 19 x 24 cm
SKU: 0104190188.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #188
Estimate: € 20 / 30

  • #285

    Online only
    Dim. 104 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Raoul Servais

    “Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.
    Online only
    Dim. 32 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #112

    Twaalf boeken uit de reeks “Kunststeden”: Brussel, Wenen, Venetië, Sint-Petersburg, Rome, Berlijn, Praag, Amsterdam, Firenze, Istanbul, Parijs, Lissabon. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #121

    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #74

    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #156
    Bouchon

    Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.
    Online only
    Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #101

    Een reeks boeken over de Verenigde Staten in zes delen: Zuidelijke staten, Alaska & Hawaii, New York, de oostkust, het noorden & de westelijke staten. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #31

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #204
    Jean Bouvery

    “Rouen”. Ets.

    “Rouen”. Eau-forte.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #195

    Vier gravures: -Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat. - “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans. We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe

    Quatre gravures: -Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche. - “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans. Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #136

    Online only
    Estimate: € 25 / 50

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00