#256
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Gloria
Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#145
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#264Imhof
Een messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#4
Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 34 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255I. Renier
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 10 / 15 -
#116
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 30 -
#97
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
#324Akai AP-Q310
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#265
Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#151W. Farynhor
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110
Een lot boeken:- “Natuur en vogelreservaten”: Het Zwin, Venen, De Kempen, De Brabantse bossen, Van het kustland toto de Gaume, Ardennen. - Dieren in sport en spel, Het familieleven van de dieren, Dieren in het nauw, Genezende planten, Stadsvogels, Mijn beroep? Dieren!, De wondere wereld der katten, De strijd om het bestaan & De hond, een mensenvriend. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘70 en ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70