Other lots in this auction
-
#7
Een lot van drie tegels van Spaans aardewerk met meerkleurige decors van personages.
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 20 x 20 cmEstimate: € 15/25 -
#225
Een art deco karafje met VIER borreltjes met vergulde decors.
Une petite carafe Art Déco et QUATRE petist verres, décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#131
Negen glazen schalen met art deco motieven, sommige gemerkt Belgique en andere Checoslovakia.
Neuf plats en verre à motifs art deco, certains marqués Belgique, d’autres Checoslovakia.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#175
“Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.
Aquarelle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#65
Een uit diverse kleuren kunststof opgebouwde compositie. Jaren ‘60 - ‘70.
Une composition composée de différentes couleurs de plastique. Années 1960 - 1970.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 52 x 26 cmEstimate: € 25/35 -
#241
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H 41 cmEstimate: € 40/50 -
#102
Een reeks van twaalf decoratieve prenten met vogelsoorten, afkomstig uit een oud vogelboek.
Une série de douze gravures décoratives avec des espèces d'oiseaux, tirées d'un vieux livre d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 29 x 32 cmEstimate: € 60/70 -
#18
“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#252
Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#151Akai AP-Q310
Een automatische direct aangedreven platenspeler met quartz lock. Werkende staat. Verkleuring door plakband. Cinch (tulip) output.
Un plateau tournant à entraînement direct automatique avec serrure à quartz. État de fonctionnement. Décoloration due au ruban adhésif. Sortie cinch (tulipe).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/40 -
#108Evans
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø 31 cmEstimate: € 50/80 -
#275Rika Loyens
“Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30/50