Similar lots by type
-
#83Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader) -
#95“Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cm -
#77Een paar reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cm -
#96Jef De Leeuw“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 27 cm -
#99Titus (?)“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 7 cm -
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#86Jef Van Grieken“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 35 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#28Een oude Meccanoset in doos.
No longer availableOnline only -
#5Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#152Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#151Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#124Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
#48Märklin 3003Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#100Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#108Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#14Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#26Etabl. Becker, BruxellesEen messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cm -
#94Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#127Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableOnline onlyDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100



