Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee reproducties van vrouwenportretten.
Twee reproducties van vrouwenportretten.
Twee reproducties van vrouwenportretten.

Twee reproducties van vrouwenportretten.

Online only
Dim. 80 x 57 & 57 x 43 cm
SKU: 2406200080.
Category: Grafiek.
Auction day: 25 June 2020 22:00
Catalogue #80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #83

    Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.

    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 119 cm (met kader)
  • #95

    “Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 45 cm
  • #77

    Een paar reproducties.

    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 23 cm
  • #96
    Jef De Leeuw

    “Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 27 cm
  • #99
    Titus (?)

    “Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 11,5 x 7 cm
  • #87

    Twee Amerikaanse litho’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm
  • #86
    Jef Van Grieken

    “Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 19,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.

    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    “Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.

    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #28

    Een oude Meccanoset in doos.

    No longer available
    Online only
  • #5

    Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
  • #152

    Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #151

    Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #124

    Een vierkante Duitse wandklok.

    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
  • #48
    Märklin 3003

    Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 45 / 55
  • #100

    Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.

    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm
  • #108

    Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #14

    Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
  • #26
    Etabl. Becker, Bruxelles

    Een messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
  • #94

    Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm
  • #127

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online-Only Varia veiling 25 Juni 2020

Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On June 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

25 June 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More