Similar lots by type
-
#228
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#246Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#289
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80/120 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#242
Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#244Carl Scheidig
“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
"La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 25/35 -
#227
Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#139
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h : 36 cmEstimate: € 40/50 -
#182
Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100/140 -
#146
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100/140 -
#234
“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#293
Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#89
“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40/50 -
#206
Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#179
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#267
Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#291
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#144
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#177
Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#282
Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#154
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40/50 -
#199
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40/50 -
#249Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#261
Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#221Val Saint-Lambert e.a.
Een fruitschaal en onderschotel van geslepen kristal met een vergulde rand, onderaan gemerkt. Evenals een grote roze asbak, twee karaffen en een bonbonnière.
Une coupe à fruits et une soucoupe en cristal taillé avec un bord doré, marqué en bas. Ainsi qu'un grand cendrier rose, deux carafes et une bonbonnière.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#198
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 84 cmEstimate: € 30/50 -
#88Christofle, France
Aansnijset, verzilverd.
Garniture de viande, argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 35/50 -
#254
“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven bestaande uit; deel I van 1890, deel I en II van 1891, deel II van 1892, deel II van 1893, deel I van 1894, deel I en II van 1895 en deel II van 1998.
"L'illustration". Un lot d'éditions annuelles groupées comprenant; partie I de 1890, parties I et II de 1891, partie II de 1892, partie II de 1893, partie I de 1894, parties I et II de 1895 et partie II de 1998.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#4
Een bureauset van onyx met twee pennenhouders en een Quartzhorloge.
Un ensemble de bureau en onyx avec deux porte-stylos et une montre à quartz.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#8Cristal Saint Louis
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 20/25 -
#124
Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 x 12 x 4 cmEstimate: € 60/80 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
Un baromètre banjo plaqué. Un instrument manque.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25/35 -
#70
Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.
Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 13 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#71
Vijf oude hoofddeksels: een Borsalino, een Panama van Dobbs, New-York, twee andere en een oude studentenmuts van de ULB.
Cinq couvre-chefs anciens : un Borsalino, un Panama de Dobbs, New York, deux autres et une vieille casquette étudiante de l'ULB.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Estimate: € 40/60 -
#207
Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.
Vase à couvercle en faïence à décor multicolore et doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#83Pierre Dyckmans
“De visite”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La visite". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 30/50