“Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
Kurt Peisser

"Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.
Dim. 38 x 28 cm
SKU: 1712240004.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #4
Estimate: € 40 / 50

  • #92
    Jozef (Jef) Gastmans

    “Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.

    "Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #157

    Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

    A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #621
    Paramount Pictures

    “Omnispeaker”, The outdoor weatherproof omnispeaker. Een paar weerbestendige luidsprekers, nieuw in originele verpakking. Gemerkt “Paramount Pictures”.

    "Omnispeaker", The outdoor weatherproof omnispeaker. A pair of weatherproof speakers, new in original packaging. Marked "Paramount Pictures".
    Dim. 37 x 34 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #144

    “Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.

    "The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.
    Dim. 54 x 91 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #507

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas met een blauw en wit decor in drie onderdelen.

    A silver-plated metal champagne cooler. "Bruno Paillard, Reims".
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #95

    Een 14 kt. witgouden halsketting bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.

    A 14 kt. white gold necklace set with diamonds totaling 0.30 ct. and sapphires totaling 0.18 ct.
    Dim. 16 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #369

    Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.

    Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.
    Estimate: € 40 / 50
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #100

    Een 18 kt wit en geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en met saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    An 18 kt white and yellow gold brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. and with baguette sapphires with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #88

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.

    A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.
    Dim. h 50 x b 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #99
    Karel Heymans
    Period: 1899-1974

    “Kolen en Wortels”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd. Verso “Havenzicht”, schilderij op paneel.

    "Coal and Roots." A painting, oil on panel, signed at the bottom. Verso "Harbor View," painting on panel.
    Dim. 36 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00