“Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
Kurt Peisser

"Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.
Dim. 38 x 28 cm
SKU: 1712240004.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #4
Estimate: € 40 / 50

  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #293

    Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.

    A large antique mortar and pestle in bronze.
    Dim. h 17 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322

    Een set van 6 vroeg 20ste eeuwse vingerbadjes in groen glas.

    A set of 6 early 20th-century finger bowls in green glass.
    Dim. 11,5 x 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #435

    Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.

    A fire chain and a silver perfume bottle to be used as a pendant.
    Dim. 112 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #645

    “Egyptenaar met boot”, een meerkleurig gipsen beeld op houten boot en sokkel. Schade aan een vinger en een teen, ook een deel van een sandaal ontbreekt

    "Egyptian with boat", a multicolored plaster sculpture on wooden boat and pedestal. Damage to a finger and a toe, as well as a missing part of a sandal.
    Dim. 88 x 77 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #167

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 18 vorken, 18 lepels en 8 koffielepels. Gemerkt “AH” (Oostenrijk-Hongarije), 13/16 lothig of 813‰. Totaalgewich 1295g.

    A lot of silver cutlery, consisting of 18 forks, 18 spoons, and 8 teaspoons. Marked "AH" (Austria-Hungary), 13/16 loth or 813‰. Total weight 1295g.
    Dim. 1295g - 813‰
    Estimate: € 700 / 800
  • #516

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.

    A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #485

    Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

    A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
    Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #224
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Bronzen art deco vrouwenfiguur.

    Bronze art deco female figure.
    Dim. H. 36 x 67 cm
    Estimate: € 360 / 380

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00