Other lots in this auction
-
#71‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.
A single seat in carved wood with striped fabric upholstery.No longer availableDim. 86 x 66 x 70 cmEstimate: € 50 / 75 -
#478Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.
A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 200 / 400 -
#303“Dame met vogel”, een meerkleurig art-deco beeld, vermoedelijk brons op een marmeren sokkel.
"Lady with bird", a multi-colored art-deco sculpture, presumably bronze on a marble base.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#375Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct in total.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 350 / 450 -
#194Een lot van een Italiaanse speer en hellebaard in Zwitserse Garde stijl. 1 met speerpunt en 1 met lange punt en halfmaanvormig mes.
A lot of an Italian spear and halberd in Swiss Guard style. 1 with spear point and 1 with long point and crescent-shaped blade.No longer availableDim. 234 & 224 cmEstimate: € 400 / 600 -
#135Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 1,08 ct. HVS2 en briljanten gezamenlijk 0,28 ct. FVVS1.
A pair of 18kt rose gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 1.08 ct. HVS2 and brilliant-cut diamonds totaling 0.28 ct. FVVS1.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2100 / 2300 -
#535Gamages London“Vibrant Sports Rose”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking (met een extra schakeltje voor de band). Nieuwstaat.
"Vibrant Sports Rose". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal strap. In original packaging (including an extra link for the strap). Like new condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#677Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.
Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#152Louis ThevenetPeriod: 1870 - 1937“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#588Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of blue and white porcelain ginger jars, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#516Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.
A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.No longer availableDim. 37 x 77 x 61 cmEstimate: € 100 / 150

