• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
Kurt Peisser

"Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.
Dim. 38 x 28 cm
SKU: 1712240004.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #4
Estimate: € 40 / 50

  • #343

    Een tafelklok met houten omkasting en koperen sierdelen, gemerkt John Smith London.

    A table clock with a wooden case and copper decorations, marked John Smith London.
    Dim. 33 x 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #293

    Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.

    A large antique mortar and pestle in bronze.
    Dim. h 17 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband met 18 kt geelgouden sluiting. Apocrief merk.

    An 18 kt yellow gold watch with leather wristband and 18 kt yellow gold clasp. Apocryphal brand.
    Dim. Bruto: 57,40 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #574

    Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.

    A polychrome wooden statue of a goose.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Dim. 7 x 12,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #562
    Deknudt

    Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lange rechthoekige lijst en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.

    A vintage mirror with beveled glass, a long rectangular frame, and gilded details. Marked with label "Deknudt".
    Dim. 137 x 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #623

    Een Chinees porseleinen vaas, famille noir met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase, famille noir with birds and floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 25 x Ø 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #628

    Een voorstelling van een Bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.

    A representation of a bodhisattva on an elephant made of patinated solid bronze. Indian work.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #585

    Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.

    A multicolored Chinese porcelain covered vase with floral decoration and a family scene. At the top a gilded foo dog.
    Dim. 62 x Ø 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00