#92Jozef (Jef) Gastmans“Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.
"Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#157Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.
A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#621Paramount Pictures“Omnispeaker”, The outdoor weatherproof omnispeaker. Een paar weerbestendige luidsprekers, nieuw in originele verpakking. Gemerkt “Paramount Pictures”.
"Omnispeaker", The outdoor weatherproof omnispeaker. A pair of weatherproof speakers, new in original packaging. Marked "Paramount Pictures".No longer availableDim. 37 x 34 x 34 cmEstimate: € 100 / 200 -
#369Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.
Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#100Een 18 kt wit en geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en met saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
#88Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.
A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.No longer availableDim. h 50 x b 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#99Karel HeymansPeriod: 1899-1974“Kolen en Wortels”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd. Verso “Havenzicht”, schilderij op paneel.
"Coal and Roots." A painting, oil on panel, signed at the bottom. Verso "Harbor View," painting on panel.No longer availableDim. 36 x 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 200 / 300