Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.

Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.

Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.
Online only
Dim. Ø: 23 cm - 31 cm
SKU: 1212220220.
Categories: Online Only, Porselein.
Auction day: 12 December 2022 22:00
Catalogue #220
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #177

    Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.

    Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #288
    Capodimonte

    “Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #204

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4

    Luchter van messing en kristal.

    Lusre en laiton, cristal et opaline.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #257

    Drie kruisbeelden in porselein.

    Trois crucifix en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 - 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173
    Kaiser Porzellan

    Een vierkante porseleinen vaas met Chinees decor. Onderaan gemerkt. Op houten sokkel.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.

    Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #119

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #286
    Capodimonte

    “Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    « Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #67

    Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.

    Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #154

    Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.

    Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #167

    Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.

    Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10, 17 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23

    Een lot van veertien verzilverd metalen servetringen, waarbij een groot deel in originele doosjes.

    Lot de quatorze ronds de serviette en métal argenté, une grande partie dans des boîtes d'origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #59

    Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.

    Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #264

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #78

    Een Arabisch theekannetje van messing met gegraveerd decor.

    Une théière arabe en laiton à décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #174

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.

    Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm - 31 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #131

    Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm h:30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #260

    Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.

    Un vase à couvercle Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #74
    Alka Kunst Bavaria

    “Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.

    « Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #165

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #294
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Een meerkleurig porseleinen kandelaar, versierd met putti en bloemen. Gemerkt onderaan. Dresden.

    Un bougeoir en porcelaine multicolore, décoré de putti et de fleurs. Marqué en bas. Dresde.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #51

    Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee van Creil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.

    Lot de faïence composé de quatre assiettes de Regout, deux de Creil & Montereau (dont une fêlée) et une d'Engels, ainsi qu'une théière. Quelques éclats de bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #52

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan

    Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en bas
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #18

    Een netsuke in de vorm van een Boeddha, erotische voorstelling, van tropisch hardhout. We voegen er nog twee houten netsuke’s in de vorm van een varken en een kip aan toe.

    Un netsuke en forme de Bouddha, représentation érotique, en bois dur tropical. Nous ajoutons deux autres netsukes en bois en forme de cochon et de poulet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #193

    Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.

    Lot d'objets divers anciens, composés d'un fer à repasser en laiton avec dessous de verre et d'un chandelle, d'un moule à fromage en bois, d'une louche frisonne (?) avec sculpture et d'une poêle à frire en bois. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:4-16cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #299

    “De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.

    "La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #188
    Loëwe Opta

    Een stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.

    Une radio stéréo, type 42830. Dégât à la vitre. 1963.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #10

    Een glazen vaas met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde motieven.

    Vase en verre à décor floral peint à la main et motifs dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #3

    Kleine metalen bowl met gegraveerd decor. Grensgebied Afghanistan/Tadzjikistan. Onderaan gemerkt. Kleine barst.

    Petit bol en métal à décor gravé. Bordure Afghanistan/Tadjikistan. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #84

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #152

    Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.

    Deux groupes, un marqué de Solingen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #243

    Een lot van dertig eendjes in diverse materialen en uitvoeringen.

    Un lot de trente canards en différents matériaux et compositions.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #180

    Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.

    Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More