#66Drie Afrikaanse houten beelden.
Lot varié en porcelaine de Chine, composé de trois petits pots à gingembre, d'un vase à décor bleu sur blanc d'arbres, d'une théière hexagonale, de cinq assiettes de Canton et d'un pot cylindrique à couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 21 cm Ø 11Estimate: € 60 / 80 -
#179Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#5Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
#106“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
#266Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
#144Drie verschillende gepolychromeerde aardewerken Boeddha’s.
Trois Bouddhas différents en poterie polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm - 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).